Hasta Karyolası Fiyatları 2020

Hasta Karyolası Fiyatları

Hasta karyolaları, ev ve hastanelerde yatmak zorunda kalan hastalar için tasarlanan eşyalardır. Belli bir süre boyunca yataklarda yatmak durumunda kalan hastalar için üstün özelliklere sahip yataklar üretilmektedir. Hasta karyolası, Türkiye’nin her yerinde ihtiyaç duyulan ürünlerden biridir. Hasta karyolası fiyatları çeşitli etkenlere göre farklılık göstermektedir. Yatağın boyutu, kalitesi, özellikleri ve modeli gibi etkenler, hasta karyolası fiyatlarının değişiklik göstermesine sebep olmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle özel olarak üretilen hasta karyolaları bulunmaktadır. Her ne kadar fiyatları normal özellikli hasta karyolalarına göre yüksek olsa da üstün özellikleriyle sık sık tercih edilmektedir.

Hastalar, hastalık süresi boyunca yataklarda yatmak zorunda kalabilmektedir. Rahat ve özelliksiz olan yataklarda yatan hastalarda fiziksel ve psikolojik sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu tür sorunların ortaya çıkması durumunda hastalara bakan kişiler de çeşitli olumsuzluklar yaşamaktadır. Özellikle; bel ağrısı, tutulma, terleme ve cilt hastalıkları gibi sorunlar en fazla karşılaşılan hasta yatağı sorunları arasındadır. Bu tür olumsuzlukları kaldırmak için çeşitli özelliklere sahip hasta karyolaları üretilmektedir. Hastaların ciltlerine ve kaslarına zarar gelmemesi için özel olarak üretilen hasta karyolaları bulunmaktadır.

Hasta karyolası ürünlerinin üstün özeliklerinden biri de kolay bir şekilde hareket ettirilebilmesi ve motora sahip olmasıdır. Kumanda ile indirip kaldırılabilen ve şekil verilebilen hasta karyolaları hem hastalara hem de hastalara bakan kişilere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Kaliteli ve sağlam hasta karyolaları, Türkiye’nin büyün şehirlerine özel olarak sunulmaktadır. Hasta karyolası modelleri ev tipi ve hastane tipi olarak farklı şekilde üretilmektedir. Ev tipi hasta yataklarında evlerin tasarımına ve özelliklerine uygun olan ahşap ürünler de kullanılabilmektedir

Hasta Karyolası Özellikleri ve Ücretleri

Hastaları fiziksel ve psikolojik olumsuzluklarından etkilenmemesi için üretilen hasta karyolaları, oldukça önemli bir öneme sahiptir. Birçok avantajı olan hasta karyolaları, son zamanlarda yüksek teknolojik özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Motorlu ve dijital olarak üretilen hasta karyolalarında farklı özellikler bulunmaktadır. Hastaların konforu ve sağlığı düşünülerek üretilen hasta yatakları oldukça dikkat çekicidir. Hastanın uzun süre yatması durumunda bile fiziksel olarak rahatsız etmeyen hasta karyolalarında kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Piyasadaki hasta karyolalarının ücretleri farklılık göstermektedir.

Hasta karyolası ürünlerinin markası, modelleri ve üretiminde kullanılan malzemeler farklılık gösterdiği için fiyatlar da değişebilmektedir. Üst düzey teknolojik özelliklere sahip olan hasta karyolaların fiyatı daha yüksektir. Her türlü hastanın ihtiyacına ve beklentisine yönelik üretilen hasta yatakları bulunmaktadır. Türkiye’nin her yeri için özel olarak yapılan hasta karyolası satışı, en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Uzaktan kumandalı özellikli hasta yatakları, konforu ve kalitesi nedeniyle sık sık tercih edilmektedir. Farklı model hasta yataklarının fiyatları ve özellikleri de değişiklik göstermektedir.

Kaliteli ve Konforlu Hasta Karyolası Fiyatları

Piyasada müşteriler için özel olarak üretilen birçok hasta karyolası bulunmaktadır. Hastaların ve hastalara bakan kişilerin rahatlığı ve sağlığı düşünülerek üretilen hasta yatakları, çeşitli fiyatlar ile müşterilere sunulmaktadır. Hasta karyolalarının dikkat çekici farklı özellikleri bulunmaktadır. Hava geçirgen özelliğe sahip olan hasta yatakları, yumuşak ve kolay hareket ettirilebilir özellikleri ile öne çıkmaktadır. Uzun zaman boyunca yatağa bağlı kalacak olan hastaların herhangi bir soru yaşamadan tedavi süreci geçirmesi sağlanmaktadır.

Hastaların tedavisinde hasta karyolaları önemli bir yere sahiptir. Hastaların fiziksel ve psikolojik olarak yıpranmaması için doğru hasta yatağının seçilmesi gerekmektedir. Piyasada farklı modeller ve özelliklerde üretilen hasta karyolaları bulunmaktadır. Hasta karyolası fiyatları birçok etkene göre farklılık göstermektedir. Motorlu ve uzaktan kumandalı hasta yatakları, Türkiye’nin her yerine uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Hasta yatakları ve fiyatları hakkında net bilgi almak isteyen kişiler, internet sitesi üzerinden ulaşım sağlayabilir.
kaynak: https://www.marmaramedikal.com/