Hasta Yatağı İle İlgili Tüm Güncel Bilgileri bulabileceğiniz Blog Sayfası.

Hasta Karyolası ve Hasta Yataklarının Önemi

Günümüzde pek çok insanın teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklardan yararlandıklarını görebilmekteyiz. Gündelik hayatta yer alan her konuda farklı seçeneklerden faydalanıyor olabilmek günümüz teknoloji çağının sunmuş olduğu ayrıcalıklardandır. Sıcaktan bunalan kişilerin klimayı çalıştırmaları, soğuktan korunmak isteyen kişilerin petekleri açması, sinema filmi izlemek isteyenlerin evlerinde gerekli teknolojik cihazlarının bulunması gibi pek çok olanak yer almaktadır. Günümüzde sağlık alanına bakıldığında yenilikleri ve dönüşümleri görebilmek mümkündür. Özellikle hasta ve hasta yakınları için tasarlanan dinlenme odaları, ihtiyaçlarını karşılama bağlamında oldukça önemlidir.

Hasta ve hasta yakınlarına tanınan imkanlardan biri ise hasta karyolası ve hasta yataklarının ortopedik ve sağlıklı oluyor olmasıdır. Hasta karyolası ve hasta yataklarının piyasasına bakıldığından pek çok farklı markanın olduğu görülmektedir. Piyasada bu kadar çok markanın var olması bit yönü ile iyi olu iken bir yönü ile de riskli olmaktadır. Merdiven altı üretimlerin maalesef ki kaliteden uzak olduğunu görebilmekteyiz. Merdiven altı üretilmiş hasta karyolası ve hasta yatakları, kullanan hastalar bağlamında oldukça riskli bir durumda yer almaktadır. Teknik olarak sistemlerinde meydana gelebilecek birtakım arızalar, hastalar için uygun olmayacak olup hastaları bu konuda uğraştıracaktır.

Hasta kişilerin hastalık süreçlerinde ilerleme kaydedebilmelerine olanak sağlamaları için psikolojilerinin de iyi olması gerekmektedir. Bu hususta sağlıklı bir uyku uyumak psikolojik kaygıları azaltacak olup hasta bireylerin iyileşme süreçlerine de katkı sağlayacaktır. Bu bağlamda hasta karyolası ve hasta yatakları olabildiğinde güvenilir platformlardan ve markalardan temin edilmelidir.

Neden Marmara Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları Tercih Ediliyor?

Hasta karyolası ve hasta yatakları günümüz sağlık toplumlarında oldukça gelişmiş seçenekleri ile siz değerli kullanıcılara sunulmaktadır. Günümüz modern toplumunda hasta karyolası ve hasta yataklarını satan birçok marka bulunmaktadır. Bu markalardan en bilineni ise Marmara hasta karyolası ve hasta yatakları olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki neden Marmara hasta karyolası ve hasta yatakları tercih ediliyor? Bu sorunun cevabı şüphesiz ki sorunun içerisinde yer almaktadır. Kullanıcı kişilerin hastalık dönemlerinde konforlu ve sağlıklı bir süreç geçirebilmelerine olanak sağlayan bu markanın gereçleri, gün geçtikçe yayılım göstermektedir. Bir ürünün kalitesi o ürünün gelecek dönemlerde de tercih edilmesi konusunda yardımcı olacaktır. Marmara hasta karyolası ve hasta yatakları da bu aranan kaliteyi yansıttığı için oldukça fazla tercih edilmektedir.

Özellikle sağlık kurumlarına ve ev içi kullanım alanlarına fazlaca tercih edilen bu karyola ve yataklar, geliştirmiş olduğu özellikleri ile kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılamayı hedeflemektedir. Hasta kişilerin hastalık süreçlerini en kolay ve konforlu bir şekilde geçirebilmelerine olanak sağlayan bu Marmara, teknik gelişmişlik imkanlarını sizlere sunmaktadır.

 

Kaliteli karyola ve yatak kullanımı sunan Marmara, sadece satın alma imkanı sunmamaktadır. Satın alma seçeneğinin yanı sıra dönemsel olarak kiralama imkanı da sunan Marmara, her türlü imkan ve durumu siz değerli kullanıcıları için sağlamaktadır. Bu özellikleri ile kullanıcı desteği alan Marmara, hasta karyolası ve hasta yatakları konusunda oldukça fazla tercih edilmektedir. Tüm iş sunulan kalitede gizlidir.

 

Marmara Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları Ne Gibi Özellikler Sunmaktadır?

Günümüzde git gide artan Marmara hasta karyolası ve hasta yatakları, hasta bireylere işlerini kolaylaştırmak adına pek çok imkan sunmaktadır. Sunmuş olduğu özellikler ile oldukça popüler bir alana yayılan Marmara, hasta karyolası ve hasta yataklarında siz değerli kullanıcılarına genel itibari ile şu özellikleri sunmaktadır:

 • Üç motor sistemli ve asansör özellikli ABS hasta karyolası ile rahatlıkla hareket edebileceğiniz bir imkanınız olmaktadır. Ayrıca bu karyolayı alarak CNC yatak sahibi de olabilirsiniz.
 • Dört motor sistemli ve asansör özellikli ABS hasta karyolası ile nefes alabilen ve kolaylık ile temizlenebilen yatak imkanını elde edebileceksiniz. Ayrıca bu karyolayı alarak CNC yatak sahibi de olabilirsiniz.
 • Dört motor sistemli ve Alman ahşaptan yapılan ev tipi hasta karyolasını alarak yanında CNC yatağına da sahip olabilirsiniz.
 • Çift motor sistemli ekonomik hasta karyolasını tercih edebilir, bunun yanında ise sünger tipi yatağında sahibi olabilirsiniz. Ekonomik tip hasta karyolası olarak oldukça fazla tercih edilmektedir.
 • Çift motor sistemli ve alüminyum korkuluklu hasta karyolası ile hasta kişilerin korkuluklara değmeden yataktan rahat bir şekilde inebilmeleri de mümkün olmaktadır. ayrıca hareket sisteminin de gelişmiş olduğu bu tip karyolanın yanında CNC özellikte bir yatak da verilmektedir.
 • Çift motor sistemli ve ABS tipi hasta karyolasının yan korkulukları ABS anti-bakteriyel malzemeden üretilmiştir. Ayrıca bu hasta karyolanın yanında CNC özellikte yatak da verilmektedir.
 • Üç motor sistemli ve asansörlü alüminyum korkuluklu hasta karyolası yaklaşık olarak 150 kg kapasiteye kadar hastalar için uygundur. Bu karyolayı alanlara ise CNC özellikte yatak da verilmektedir.
 • Yoğun bakım havalı yatak sistemi
 • Pozisyon veren havalı yatak sistemi
 • A+B boru tipi havalı yatak
 • 3 kademeli A+B+C havalı yatak sistemleri
 • Baklava tip klasik havalı yatak sistemi
Oy verin
Ürün sepetinize eklendi