2 Motorlu Hasta Yatağı Fiyatları

2 Motorlu Hasta Yatağı Fiyatları

Hastanelerin yanı sıra evde bakımı devam eden hastalar için de oldukça kullanışlı olan hasta yatakları kaliteli bir şekilde üretilmeye devam ediyor. Hastaların sağlıklı ve konforlu bir süreç geçirmesi için kaliteli bir şekilde tasarlanmış olan birçok motorlu hasta yatağı modelleri bulunuyor. Motorlu hasta yatağı modellerinin çeşitlilik göstermesine sebep olan çeşitli etkenler vardır. Hasta yataklarında kullanılan motor sayılarına göre farklı fonksiyonlarla üretim yapılabiliyor. Kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen 2 motorlu hasta yatağı modelleri uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları çeşitli etkenlere göre farklılık gösteriyor. Kullanım amacı ve ürünlerde bulunan ek özelliklere göre farklı fiyatlar uygulanabiliyor.

Modern teknolojiler ile üretilen hasta yatakları, belirli hastalıklar nedeniyle tedavi sürecinde olan kişilerin fiziksel ve psikolojik sorunlar yaşamaması için kullanılıyor. Sürekli aynı pozisyonda istirahat edilmesi halinde vücudun farklı bölümlerinde oluşabilecek sorunların önüne geçilmesi için hasta yatakları kullanılabiliyor. Tedavi sürecindeki rahatlık için oldukça önemli olan hasta yataklarının çeşitli fonksiyonları bulunuyor. Boyun, bel ve sırt gibi bölgelerdeki tutulmaların önüne geçen hasta yatakları, birçok ağrının giderilmesine yardımcı oluyor. İskelet sisteminin birçok bölümü için oldukça önemli olan hasta yataklarının üretimi 2 motorlu olarak kaliteli bir şekilde yapılıyor. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları 2000 lira ve 8000 lira arasında değişiklik gösteriyor.

Kaliteli 2 Motorlu Hasta Yatağı Çeşitleri

Hastaların daha sağlıklı ve konforlu bir süreç geçirmesi için oldukça önemli olan 2 motorlu hasta yataklarının çeşitli fonksiyonları bulunuyor. Yatak yarlarının oluşmaması ve kas sisteminin sorun yaşamaması için oldukça modern olan yataklar kullanılabiliyor. 2 motorlu yapısı ile gelişmiş ve kullanışlı olan modeller, her alanda işlevsel bir şekilde tercih edilebiliyor. Hem hastanelerde hem de tedavi sürecini evde devam ettiren hastalarda kullanılabilecek ürünler, uzaktan kontrol edilebiliyor. Baş ve ayak kısmı kumandalar aracılığıyla ayarlanabilen ve birçok farklı fonksiyona sahip olan 2 motorlu hasta yatakları, hem hastalar hem de bakıcıları için konforlu özellikler taşıyor. Kas sisteminin korunmasına göre özel sistemlerle üretilen yatak modelleri maksimum konfor sağlıyor. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları farklı bütçelere uygun olarak belirleniyor.

2 motorlu hasta yataklarının üretiminde yeni nesil teknolojilere yer veriliyor. Dünya genelinde yaşanan gelişmeler yakından takip edilerek oldukça kaliteli modeller üretiliyor. Hasta yataklarının özellikleri modellere ve markalara göre çeşitlilik gösteriyor. Masaj yapma özelliğinin eklendiği uzaktan kumandalı hasta yatakları özel aksesuarlarla birlikte kullanışlı özellikler sunuyor. Hasta yataklarının fiyatlarını merak eden kullanıcılar için çeşitli alternatifler öne çıkıyor. 2000 liradan başlayan fiyatlar fonksiyon ve model özelliklerine göre 8000 liraya kadar çıkabiliyor. Hastanede ve evde kullanılabilecek modellerin fiyatları değişebiliyor. Maksimum konfor ve rahatlık sunan kaliteli ürünler uzun yıllar boyunca fonksiyonel bir şekilde kullanılabiliyor.

Modern ve Fonksiyonel Hasta Yatağı Modelleri

2 motorlu yapısıyla öne çıkan hasta yataklarının çeşitli fonksiyonları bulunuyor. Hasta yataklarının dört yanında bulunan serum takma aksesuarları avantajlı özellikler arasında yer alıyor. Hem baş hem de ayak kısmının motorlar ile birlikte uzaktan kumandalarla hareket ettirilmesi sağlanıyor. Elektrikli çalışma sisteminin yanı sıra sahip olduğu pil desteğiyle birlikte elektrik kesintilerinde de sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Oldukça sağlıklı özelliklere sahip olan 2 motorlu modeller, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretiliyor. ABS kaplama özelliklerinin yanı sıra anti bakteriyel yapısı sayesinde hastaların sorun yaşaması engelleniyor. Kolay temizlenebilir yapısıyla birlikte hem hastanelerde hem de evlerde kullanıcılara kolaylık sağlayan birçok model bulunuyor.

Hasta yataklarının en önemli özellikleri arasında korkuluklar da bulunuyor. Hastaların güvenli ve sorunsuz bir süreç geçirmesi için oldukça önemli olan korkuluklar, amortisör teknolojisiyle tasarlanıyor. Kolaylıkla indirilip kaldırılabilen amortisörler, kullanıcılara birçok yönden avantaj sağlıyor. Kumanda ile kullanılabilecek ürünler, farklı hastalıklar sebebiyle tedavi süreci geçiren hastalara hitap ediyor. Ürünlerin fiyatları üzerinde etkili olan birçok nokta bulunuyor. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları fonksiyonel farklılıklara ve kullanılan teknolojilere göre çeşitlilik gösteriyor. Motorlu hasta yataklarının ölçüleri de farklı ihtiyaçlara uygun olarak belirleniyor. 360 derece dönme özelliğine sahip olan paslanmaz tekerlekler ile oldukça avantajlı olan birçok ürün bulunuyor.

2 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri

Hastaların konforu ve sağlığı için oldukça önemli olan ürünler, hasta bakıcılarının da sorunsuz bir süreç geçirmesine yardımcı oluyor. Hastaya gün boyunca istediği gibi hareket etme özgürlüğü sunan hasta yatakları, uzaktan kontrol edilebilme özelliğiyle öne çıkıyor. 2 motorla üretilen hasta yatakları piyasadaki en kaliteli modeller arasında yer alıyor. Farklı kullanım ihtiyaçlarına ve alanlarına göre özel tasarımlarla hazırlanan ve birçok teknolojiyle fonksiyonel özelliklere sahip olan birçok model bulunuyor. Yatak yaralarının önüne geçişmesinde oldukça önemli olan hasta yatakları birçok bütçeye uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları 2000 ve 8000 TL arasında değişiyor.

Geçici hastaların yanı sıra felçli hastalar için de oldukça kullanışlı olan motorlu hasta yatakları, her türlü tedavi sürecinde avantaj sağlıyor. Cilt üzerinde çeşitli yararlanmaların oluşmasını engelleyen modeller, hastaların istediği gibi hareket etmesine yardımcı oluyor. Hasta ve eklem ağrılarının son bulması için oldukça kullanışlı olan hasta yataklarını satın almak isteyen müşteriler için farklı alternatifler bulunuyor. Türkiye’nin farklı yerlerinde sipariş edilebilecek olan hasta yatakları avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları söz konusu olduğunda Türkiye genelindeki uygun ve indirimli fiyatlar öne çıkıyor.

Sağlıklı ve Kullanışlı Hasta Yatağı

Hareketli özellikleriyle öne çıkan hasta yatakları uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretiliyor. İnsanların konforlu ve sağlığı düşünülerek tasarlanan birçok hasta yatağı modeli bulunuyor. Tek motorlu hasta yataklarından sonra farklı fonksiyonlarla üretilen 2 motorlu hasta yataklarının birçok özelliği bulunuyor. Hasta yataklarının üretimi hem kurumlar hem de özel kullanımlar için özel olarak yapılmaya devam ediyor. Farklı vücut tiplerine sahip hastalar tarafından konforlu bir şekilde kullanılabilecek 2 motorlu fonksiyonel hasta yatakları birçok gereksinimin karşılanmasına yardımcı oluyor. Yatağa bağımlı olan hastaların yaşam kalitesinin arttırılması için 2 motorlu olan hasta yatakları kullanılabiliyor. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları hakkında araştırma yapan birçok kişi bulunuyor.

Kendi bütçesine göre hasta yatağı satın almak isteyen müşterilerin tercih edebileceği birçok alternatif bulunuyor. Uygun ve avantajlı fiyatlarla satışa sunulan ürünler, geniş fiyat aralığı sayesinde birçok kişiye hitap ediyor. Hastane kullanımının yanı sıra ev kullanımına da hitap eden ürünler avantajlı fiyatlarla sipariş edilebiliyor. Hareketli yataklar tekli alınabileceği toplu olarak da sipariş edilebiliyor. Birbirinden farklı ve işlevsel aksesuarlarla üretilen hasta yataklarının siparişi güvenli bir şekilde yapılabiliyor. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşteriler için farklı iletişim kanalları öne çıkıyor. Her türlü ihtiyacın profesyonel ve kurumsal bir şekilde karşılanması için kesintisiz olarak faaliyet gösteriliyor.

2 Motorlu Teknolojik Hasta Yatağı

Baş ve ayak bölümünün otomatik olarak hareket etmesiyle birlikte oldukça konforlu olan hasta yatakları yeni nesil özelliklerle tasarlanmaya devam ediyor. 2 motorlu teknolojisinin yanı sıra full ABS teknolojisi ile oldukça modern özelliklere sahip olan hasta yatakları, dünyada en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Hastaların sağlığını olumlu yönde etkileyen ve hasta bakıcılarının işini kolaylaştıran modelleri, antibakteriyel özellikleriyle öne çıkıyor. Hastaların istenilen pozisyonlara uzaktan kumanda aracılığıyla kolay bir şekilde getirilmesi için hasta yatakları kullanılabiliyor. Evde kullanımda da oldukça avantajlı olan hasta yataklarının fiyatları çeşitlilik gösteriyor. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak belirleniyor.

Hasta yatağı satın almak isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunuyor. Yatakların tasarımında konfor ve dayanıklılık gibi konulara önem veriliyor. Oldukça profesyonel ve kaliteli bir şekilde üretilen hasta yataklarının fonksiyonları çeşitlilik gösteriyor. Hastaların yatakta kalma süresine ve hareket kabiliyetine uygun olabilecek ürünlerin seçilmesi gerekiyor. 2 motorlu hasta yatağı fiyatları farklı bütçelere hitap ettiği için herkesin kendine uygun olarak seçebileceği birçok ürün bulunuyor.

Farklı Bütçelere Uygun 2 Motorlu Hasta Yatağı Modelleri

Modern teknolojinin getirdiği yeniliklerle birlikte sağlık alanında da kullanılabilecek birçok özel eşya üretilmeye devam ediyor. Oldukça konforlu ve işlevsel olan hasta yatakları da Türkiye’nin birçok yerinde kullanılıyor. Kurumsal ihtiyaçların yanı sıra bireysel kullanıma da hitap eden kaliteli modeller uygun ve avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor. 2 motorlu hasta yataklarında bulunan yeni nesil teknolojiler birçok özelliğiyle öne çıkmaya devam ediyor.

Hasta yatakları farklı parça ve aksesuarlarla birlikte fonksiyonel özelliklerle üretiliyor. Yüksekliği rahat ve hızlı bir şekilde ayarlanabilen hasta yataklarında çeşitli fonksiyonlar kolaylıkla kullanılabiliyor. Sıvı geçirmez yapısının yanı sıra kolay temizlenebilir özelliklere sahip olması sebebiyle oldukça avantajlı olan hasta yatağı modelleri farklı bütçelere hitap ediyor. 2000 lira ve 8000 lira arasında değişiklik gösteren 2 motorlu hasta yatağı fiyatları ile farklı ihtiyaçların karşılanması sağlanıyor.

https://www.marmaramedikal.com/

Oy verin