Hasta Karyolası Yatakları
dort parca ekonomik hasta yatagi
ÜRÜNÜ İNCELE
cnc lazer kesim gorsel
ÜRÜNÜ İNCELE
hasta yatagi siltesi 5cm
ÜRÜNÜ İNCELE
visco yatak279
ÜRÜNÜ İNCELE
elbur yatakbasi dolabi 279
ÜRÜNÜ İNCELE
hasta yikama seti279
ÜRÜNÜ İNCELE
yemek masasi279
ÜRÜNÜ İNCELE

Hasta Karyolası Yatakları

Günümüz modern toplumlarında her türlü iş için kullanılabilecek araç ve gereçler rahatlık ile bulunabilmektedir. Turizm sektörü, eğitim sektörü, sağlık sektörü ve daha nice farklı sektörler için de modern toplum çeşitli birtakım kolaylıkları sunmaktadır. Eski dönemlere oran ile eldeki veri ile yetinmek günümüz için kesinlik ile söz konusu değildir. Gelişen ve dönüşen teknoloji ve bu teknolojinin getirdiği, insan hayatına kattığı birçok yenilik, gündelik işlerimizde bile bize kolaylıklar sunmaktadır. Her sektör için gerekli olan farklı araç ve gereçleri sunabilen teknoloji çağı, bilimin gelişmesi ve ilerlemesi açısından da oldukça büyük bir işleve sahiptir. Teknolojinin etkisinin fazlaca hissedildiği sektörlerden biri ise hiç kuşkusuz ki sağlık sektörü olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağlık sektörü için kullanılabilecek birçok araç ve gereç vardır. Bu araç ve gereçler ile hastaların, hasta yakınlarının ve hatta sağlık çalışanlarının da işlerinde kolaylıklar oluşturulmaktadır. Sağlık çalışanlarının büyük bir iş yükü olduğunu biliyoruz. Hastanedeki tüm çalışanlar kendilerine düşen işleri en iyi şekilde yapmaktadırlar. Hastalar ve hasta yakınları ise rahatsızlık duydukları ve çoğu zaman da büyük mücadeleler verdikleri hastalıklarına karşın biraz da olsa hastanede rahat hissetmek istemektedirler. Tam da bu konuda oldukça önemli bir yere dikkat çekmek gerekmektedir. Hastaların sağlık süreçlerinde olumlu ve rahat sonuç alabilmelerine bir nebze de katkı sağlamak büyük bir başarı olacaktır. Hastaların hastalık durumlarında hastanelerde bulunan yataklarda kimi zaman kısa kimi zaman da uzun süre kalabilme durumları, bu yatakların biraz da olsa konforlu olması gerektiği sonucunu doğurmaktadır. Her türden hastalık ile savaşmakta olan hastaların en azından gece rahat bir uyku çekebilmelerine imkan sağlayan konforlu karyolalarda uyumaları gerekmektedir.

Hasta karyolalarında yer alan yatakların da bir o kadar rahat ve sağlıklı olması gerekmektedir. Kendinden gıcırdayan, yayı batan ve oldukça rahatsız eden karyola yatakları, özellikle hastalar ve hasta yakınları için tercih edilmemelidir. Marmara markalı hasta karyolası yatakları, günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Hasta karyolası yatakları, hasta ve hasta yakınlarına sunmuş olduğu konfor ile popüler bir kullanım alanına sahiptir. Karyolanın teknik özellikleri ile yatağın rahat ve sağlıklı olması birleşince ortaya stresten arındırılmış bir uyku keyfi çıkıyor. Sağlık alanlarında sıklıkla tercih edilen bu yataklar, hasta bireylerin kişisel kullanımlarında da kullanılabilmektedir. Sadece hastane ve sağlık ocakları için değil, evde kalan hasta kişiler ve yaşlı kişileri için de oldukça kullanışlı bir öneme sahiptir. Hasta karyolası yatakları sahip oldukları farklı çeşitli birtakım özellikler ile siz değerli kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Marmara hasta karyolasının sunmuş olduğu yataklar ve bu yatakların da birtakım özellikleri ise şunlardır:

  • MARCARE SERİSİ MARMARA ÜÇ MOTOR SİSTEMLİ ASANSÖRLÜ FULL ABS HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL): Üç motor sisteme sahip asansör özellikli ABS hasta karyolasını tercih eden değerli kullanıcılara CNC özellikteki yatak da verilmektedir. CNC özellikteki yatak ile hasta ve hasta durumundaki kişiler daha konforlu bir süreç geçirebileceklerdir.
  • MARCARE SERİSİ MARMARA DÖRT MOTOR SİSTEMLİ ASANSÖRLÜ FULL ABS HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL): Marcare serisi kapsamında yer alan dört motorlu bir sisteme sahip olan asansör özellikteki full ABS hasta karyolasını almayı düşünen değerli kullanıcılarımıza, CNC özellikteki yatak da verilmektedir. CNC özellikteki yatak ile hastalık süreçlerinizi daha ideal geçirebilirsiniz.
  • MARCARE SERİSİ MARMARA DÖRT MOTOR SİSTEMLİ ALMAN AHŞAP EV TİPİ HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL): Marcare serisi kapsamında yer alan bir başka karyola ise dört motorlu bir sisteme sahip olan Alman ahşap ev tipi hasta karyolası da oldukça fazla tercih edilmektedir. Siz değerli kullanıcılarımız bu özelliklerdeki hasta karyolasını tercih ederseniz yanında CNC yatak da sizlere gönderilecektir. CNC yatak ile hasta karyolası birlikte kullanıldığında istenen rahatlığı verecektir.
  • MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ EKONOMİK HASTA KARYOLASI (SÜNGER YATAK DAHİL): Marcare serisi kapsamında yer alan çift motor sistemine sahip olan ekonomik hasta karyolası, genellikle sağlık kuruluşları tarafından sıklık ile tercih edilmektedir. Bu özellikteki hasta karyolasını almayı düşünen siz değerli kullanıcılarımıza ise yanında sünger yatak da verilmektedir. Daha doğal ve rahat olan sünger yatağını ise tercih eden kullanıcılar kullanıp sağlıklı uyku deneyimleri yaşayabilirler.
  • MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ ALÜMİNYUM KORKULUKLU HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL): Marcare serisinden çift motor sistemine sahip alüminyum korkuluklu hasta karyolasını tercih eden kişilere ise CNC özellikteki yatak verilmektedir.
  • MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ ABS TİPİ HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL): Marcare serisinden çift motor sistemine sahip ABS tipi hasta karyolasını tercih eden kullanıcılara da yine CNC özellikte bir yatak verilmektedir.
  • MARCARE SERİSİ MARMARA 3 MOTORLU ASANSÖRLÜ HASTA KARYOLASI ALÜMİNYUM KORKULUKLU (CNC YATAK DAHİL): Marcare serisinden üç motor özelliğindeki asansörlü hasta karyolasını tercih edenlere de CNC tipi yatak verilmektedir.
5/5 - (1 oy kullanıldı.)
Ürün sepetinize eklendi