Hasta Yatağı Modelleri - Kumandalı, Alman Ahşap, Asansörlü Hasta Yatağı Modelleri
ahsap hasta yatagi 2 motorlu279
ÜRÜNÜ İNCELE
marcare serisi marmara 3 motorlu asansorlu hasta karyolasi aluminyum korkuluklu cnc yatak dahil298
ÜRÜNÜ İNCELE
marcare serisi marmara cift motor sistemli abs tipi hasta karyolasi cnc yatak dahil298
ÜRÜNÜ İNCELE
marcare serisi marmara cift motor sistemli aluminyum korkuluklu hasta karyolasi cnc yatak dahil298
ÜRÜNÜ İNCELE
marcare serisi marmara cift motor sistemli ekonomik hasta karyolasi sunger yatak dahil298
ÜRÜNÜ İNCELE
marcare serisi marmara dort motor sistemli alman ahsap ev tipi hasta karyolasi cnc yatak dahil298
ÜRÜNÜ İNCELE
marcare serisi marmara dort motor sistemli asansorlu full abs hasta karyolasi cnc yatak dahil298
ÜRÜNÜ İNCELE
marcare serisi marmara uc motor sistemli asansorlu full abs hasta karyolasi cnc yatak dahil298
ÜRÜNÜ İNCELE

Marmara Hasta Karyolası

Günümüz teknoloji çağında kişiler birçok imkan ve olanaklara sahip olmaktadırlar. Kolay ve bedava erişim sağlanabilen birçok yenilik özellikle gençlerin kullanımına sunulmaktadır. Teknolojini sürekli olarak gelişip ilerlemesi ile birlikte her alanda temel düzlemde gelişmeler yaşanmaktadır. Eski zamanlara oran ile günümüz modern toplumlarında nerede ise imkansız diye bir kalıp bulunmamaktadır. Yani günümüz modern insanlarının uzaya çıkabiliyor olması, uydular gönderebiliyor olması, uçan arabalar üretebiliyor olması, sanayi ve savaş alanlarında da yeni araçlar üretebiliyor olması bu dönemi diğer tüm dönemlerden açık ara farklılaştırmaktadır. Her gün gelişip ilerlemeler kaydeden insan topluluğu, bazı konular üzerine daha fazla kafa yormaktadır. Bu konulardan belki de en önemlisi ise sağlık alanıdır. Sağlık alanı, bir insanın temelde dikkat etmesi gereken başlıca alanlardan biridir. Kişiler modern toplumun getirmiş olduğu stresli bir koşturmaca ile oldukça sağlık sorunu yaşamaktadırlar. Hastalıkların temelde nedeni stresten kaynaklı olarak belirtilmektedir. Stresten uzak kalabilmek için ve bu stresi yenebilmek için rahat ve sağlıklı bir uyku uyumamız gerekmektedir. Özellikle sağlık alanında hasta ve hasta yakınlarının morallerini yüksek tutabilmeleri için stresi olabildiğince hayatlarından uzaklaştırmaları gerekmektedir. Tam da bu noktada sağlıklı uyku devreye giriyor. Sağlıklı uyku uyumak isteyen hasta ve hasta yakınlarının, gerekli özellikleri taşıyan karyolaları tercih etmeleri gerektiğini söyleyebiliriz. Özellikle hastane ve sağlık kuruluşlarında sağlıklı ve kaliteli karyolalara yer verilmesi gerekiyor. Bu durum hasta ve hasta yakınlarının olduğu kadar sağlık çalışanlarını da yakından ilgilendiren bir durumdur.

Hasta karyolası alır iken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır. Öncelikle hasta karyolasının hasta için uygun olup olmadığı araştırılmalıdır. Hasta için gündelik işlerinde de kolaylık sağlayan hasta karyolası tercih edilmelidir. Tam da bu hususta Marmara hasta karyolası devreye girmektedir. Marmara hasta karyolası ile hasta kişilerin oturmalarına, uzanmalarına ve gerekli olan şekli almalarına rahatlık ile yardımcı olacak bu karyolalar, garanti kapsamında siz değerli kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Marmara hasta karyolası birçok çeşit seçeneği ile yer almaktadır. Marmara kasta karyolası çeşitlerinden bazıları ise şunlardır:

  • MARCARE SERİSİ MARMARA DÖRT MOTOR SİSTEMLİ ASANSÖRLÜ FULL ABS HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL): Karyolanın baş ucu ve ayak ucu trenlendenburg olup ters trenlendenburg ve aşağı yukarı hareketleri ise 4 adet piston motor yardımı ile yapılmaktadır. Ergonomik el kumandası sayesinde ise kolaylıkla kullanılabilen bu karyola, piston motorları sayesinde yaklaşık olarak 180-250 kg ağırlıktaki hastalar için de ideal bir karyoladır. Ayrıca karyolanın başlık ve korkulukları ise Anti bakteriyel özellikte olan Abs malzemeden üretilmiştir.
  • MARCARE SERİSİ MARMARA DÖRT MOTOR SİSTEMLİ ALMAN AHŞAP EV TİPİ HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL): Hasta karyolasının iç kısmı Latadan oluşup baş ucu, ayak ucu, asansör ve trend özelliği de bulunmaktadır. Hasta karyolasının yan korkulukları çift sistem ve ahşap malzemeden yapılmış olup karyola kumandasında çocuk kilidi özelliği de bulunmaktadır. 300 kg taşıma kapasitesi bulunan bu karyola, normal karyolalara göre 10 cm enden boydan daha geniş olup hastalar için rahat bir alan sunmaktadır. 
  • MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ EKONOMİK HASTA KARYOLASI (SÜNGER YATAK DAHİL): EKO sınıfı özel üretim karyolalar içerisinde yer alıp en çok tercih edilen model olarak karşımıza çıkmaktadır. Baş kısmı 90 derece kalkabilir ve tekerlekler kilitlenebilir. Taşıma kapasitesi yaklaşık 150 kg olan bu karyola, kiralama özelliği ile de sunulabilmektedir. 
  • MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ ALÜMİNYUM KORKULUKLU HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL): Bu hasta karyolası çift motor sistemine sahip olup ayak ve baş ucunu birbirinden farklı hareket ettirebilme imkanı sunmaktadır. Korkulukları alüminyum olup hasta bu korkuluklara temas etmeden yatağından rahatlık ile inebilir. Yaklaşık olarak 150 kg taşıma kapasitesi olan bu karyolanın motor sistemi kalem pil ile de çalışabilmektedir. 
  • MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ ABS TİPİ HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL): ABS başlıklı ve ABS korkuluklu hasta karyolası, yaklaşık olarak 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Bu karyola modelinin başlık ve yan korkulukları ise ABS anti-bakteriyel malzemeden üretilmiştir. Yan 4 parça ABS korkulukları da aynı zamanda hava amortisörlü özelliktedir. 
  • MARCARE SERİSİ MARMARA 3 MOTORLU ASANSÖRLÜ HASTA KARYOLASI ALÜMİNYUM KORKULUKLU (CNC YATAK DAHİL): ABS başlıklı alüminyum korkulukları ve asansör sistemli 3 motorlu bu karyola, anti-dekübit lazer kesimli ortopedik yatak şilteline sahiptir. Ayrıca 150 kg taşıma kapasitesine sahip olan karyola, tüm mekanik bağlantı noktalarında ise bilgisayarlı CNC teknolojilerine de sahiptir. 
  • MARCARE SERİSİ MARMARA ÜÇ MOTOR SİSTEMLİ ASANSÖRLÜ FULL ABS HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL): ABS başlıklı ve ABS korkuluklu hasta karyolası, 300 kg taşıma kapasitesine sahiptir. 3 motor sistemine sahip olan bu karyolanın 4 adet ABS korkulukları aynı zamanda ise hava amortisörlü özelliktedir.
5/5 - (1 oy kullanıldı.)
Ürün sepetinize eklendi
Whatsapp ile İletişime Geç