Boru Tipi Havalı Yatak - İstanbul, Fiyatları ve Modelleri
a2 kiralik marcare
ÜRÜNÜ İNCELE
a1 kiralik marcare abc
ÜRÜNÜ İNCELE
a3 kiralik marcare
ÜRÜNÜ İNCELE
a4 kiralik marcare
ÜRÜNÜ İNCELE
baklava tipi havali yatak279
ÜRÜNÜ İNCELE
a2 kiralik marcare
ÜRÜNÜ İNCELE
marcare ab 279
ÜRÜNÜ İNCELE
marcare pozisyon veren279
ÜRÜNÜ İNCELE
havali yatak set279
ÜRÜNÜ İNCELE

Marmara Havalı Yatakları

Modern toplumların koşturmacaları içerisinde kişiler çoğu zaman stres ile başa çıkabilmek kendilerini doğaya bırakmaktadırlar. Piknik yaparak, kamp yaparak, denize girerek ve daha birçok alan ile ilgilenerek günün stresinden olabildiğince uzaklaşmak isterler. Günümüz modern insanları stresten kaçabilmek adına her türlü imkanlarını kullanmaktan da çekinmemektedirler. Bu durumda stres ile başa çıkabilmek büyük bir ayrıcalık olarak görülmektedir. Stresin fazlaca yaşanması ve bunun ile başa çıkılamaması ise kişilerde birtakım rahatsızlıklara ve hastalıklara neden olmaktadır. Öyle ki sağlık çalışanlarından da bu durum görülmektedir. Özellikle pandemi süreci ile birlikte yoğun bir tempoda çalışmak durumunda kalan değerli sağlık çalışanları, koşturmacalar içerisinde gün boyu yüksek seviyelerde stres yaşamaktadırlar. Yaşanan bu stersi ise diğer farklı meslek gruplarındaki kişiler gibi ormana ve denize piknik ve kamp yapmaya da giderek yenememektedirler. Pandemi sürecinin kişileri kısıtladığından daha fazla sağlık çalışanlarını kısıtladığını gördüğümüzde durumun ciddiyetini de anlayabileceğiz. Sadece sağlık çalışanlarının değil hasta ve hasta yakınlarının da gün boyu hastane ortamında bulunmaları ve birtakım hastalıklar ile mücadele ediyor olmaları da stres yoğunluğunu arttıran bir başka durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Hasta ve hasta yakınlarının stresten uzaklaşıp sağlıklarına iyi gelecek olan sağlıklı ve rahat bir uykuyu uyuyabilmeleri için ise sağlıklı ve konforlu bir karyola ve yatağa ihtiyaçları vardır. Her türlü testlerden geçmiş ve onay almış karyola ve yataklar, hasta ve hasta yakınlarının kullanım imkanına sunulmaktadır. Rahatsız edici ve sağlıklı olmayan karyolalar ise hasta ve hasta yakınları için oldukça riskli bir etken olarak değerlendirilmektedir. Zaten birtakım hastalıklar ile mücadele içerisinde bulunan hastalar, rahat bir uyku uyuyamadıklarında stresten kaynaklı olarak olumsuz fikir ve düşüncelere kapılabilmektedirler. Bu durum ise hastalık süreçlerinde oldukça riskli bir durum oluşturmaktadır.

Sadece uyku bazında değil gün içerisinde de rahat bir yatak üzerinde oturamayan hastaların daha gergin ve stresli oldukları anlaşılmıştır. Tüm bu özelliklere göre hasta karyolasının oldukça önemli bir husus olduğu karşımıza çıkmaktadır. Hasta karyolasına gereken özeni verip yatak seçiminde de bir o kadar dikkatli olunması gerekmektedir. Bu hususta kalitenin ve sağlığın adresi olan Marmara havalı yatakları tercih etmek akıllıca bir durum olarak değerlendirilmektedir. Hastaların hem gün içerisindeki konumları hem de gece geçirilen uyku halleri, konforlu ve sağlıklı bir yatak ile oldukça sağlıklı süreçlerde gerçekleşebilmektedir. Marmara havalı yatakları, günden güne popülerliğini arttırmakta olup çok fazla sipariş almaktadır. Marmara havalı yataklarının sunmuş olduğu farklı ve çeşitli birtakım özellikler, hasta ve hasta yakınları tarafından oldukça beğenilmektedir. Tüm bu önemi doğrultusunda bakıldığında Marmara havalı yatak çeşitlerini siz değerli kullanıcılarımız için tek tek ele aldık. İşte Marmara havalı yataklarının çeşitleri ve özellikleri şunlardır:

  • MARCARE SERİSİ MARMARA YOĞUN BAKIM HAVALI YATAK SİSTEMİ: Dalgalanma yatağı ve ana motor da dahil olmak üzere bu yatak iki parçadan oluşmaktadır. Su geçirmez özellikte olup yıkanması gayet basittir. Yatağın ayrıca ayarlanabilir sertliği ve yumuşaklığı da vardır. İstenilen şekle ayarlanabilir. 
  • MARCARE SERİSİ MARMARA POZİSYON VEREN HAVALI YATAK SİSTEMİ: Bu yatağın, ayarlanabilir yatak sertliği ile pozisyon verme fonksiyonu bulunmaktadır. Ayarlanabilir dönüş açıları ve dönüş çevrimi olan bu yatak, hava alabilen mikro gözeneklere de sahiptir. Düşük basınç alarm fonksiyonu ve uzanış fonksiyonuna da sahip olan bu yatağın yatak örtüsü ile kolaylıkla yıkanabilmektedir. 
  • MARCARE SERİSİ MARMARA A+B BORU TİPİ HAVALI YATAK: Bu yatak, hava yastığı, ana makine ve hava pompasından oluşmakta olup hava yastığı ve hava pompası ise iki mavi kanal yardımı ile birbirine bağlanmıştır. Havalı yastığın tek sayılı odalarına grup A, çift sayılı odalarına ise grup B denilmektedir. Bu gruplar ise hastanın vücudunu destekleme ve uzun bir süre hareketsizlikten dolayı yatak yarasını önlemek amacı ile kullanılmaktadır. Ayrıca yatağın nefes almasını sağlayan gözenekler bulunmakta olup bu gözenekler ile aşırı ısınmadan ötürü terlemenin oluşmaması sağlanmaktadır. 
  • MARCARE SERİSİ MARMARA 3 KADEMELİ A+B+C HAVALI YATAK SİSTEMLERİ: Üç kademeli A+B+C modüllü havalı yatak sistemi ile vücut dolaşımının düzenlenmesi sağlanmaktadır. Bu yatak, su geçirme ve teneffüs edilebilir maddeden yapıldığından dolayı yıkaması da oldukça kolaydır. Ayarlanabilir yatak sertliği, hava pompasının filtre süngerini temizleyebilmesi, mikro gözeneklerden hava enjeksiyon fonksiyonu, süper düşük ses ile çalışan hava pompası, dalgalanan çevrim fonksiyonu, hatırlatma fonksiyonu ve birçok özellikleri ile oldukça tercih edilen Marmara havalı yataklarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. hava pompası çalışır durumda iken ısınacağından dolayı pompanın hava almasını kolaylaştırmanız gerekmektedir. 
  • BAKLAVA TİP KLASİK HAVALI YATAK SİSTEMİ: Baklava desenli klasik havalı hasta yatağı, 8 watt gücü ve 1 kg ağırlığındaki motoru ile tam olarak 2 yıllık bir garanti süreci sunmaktadır. Bu yatak tek başına satılamamakta olup ancak hasta karyolası ile birlikte alınabilmektedir.
5/5 - (1 oy kullanıldı.)
Ürün sepetinize eklendi
Whatsapp ile İletişime Geç