MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ ABS TİPİ HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL)
marcare-serisi-marmara-cift-motor-sistemli-abs-tipi-hasta-karyolasi-cnc-yatak-dahil466

STOKTA MEVCUT

MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ ABS TİPİ HASTA KARYOLASI (CNC YATAK DAHİL)

Stok Kodu:C-106

MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ ABS TİPİ HASTA KARYOLASI

Medikal (13 cm) Lazer Kesim Hasta Yatağı Fİyata Dahildir.

EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

KAMPANYA SADECE İSTANBUL İÇİN GEÇERLİDİR.

Marcare serisi marmara medikal çift motor sistemli ABS korkuluklu hasta karyolası modelidir.Bu hasta karyolası modelinde kiralama hizmetimiz vardır.

ABS BAŞLIKLI VE ABS KORKULUKLU HASTA KARYOLASI MODELİMİZ.İSTANBUL VE ANKARADA EN ÇOK HASTALARIMIZIN TERCİH ETTİĞİ HASTA KARYOLASI MODELİDİR.BU HASTA KARYOLASI MODELİNİN BAŞLIKLAR VE YAN KORKULUKLARI ABS ANTİ-BAKTERİYEL MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.HASTANELERİN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ HASTA KARYOLASI MODELİDİR.TÜM HASTANELERDE ABS MALZEMEDEN ÜRETİLEN HASTA KARYOLALARI KULLANILMAKTADIR.ÇİFT MOTOR SİSTEMİNE SAHİP OLUP BAŞ VE AYAK UCU EL KUMANDALI HASTA KARYOLASI İLE ÇALIŞIR.HASTAYA İSTENİLEN AÇIYI RAHATÇA VEREBİLİRSİNİZ.YAN 4 PARÇA ABS KORKULUKLARI AYNI ZAMANDA HAVA AMORTİSÖRLÜDÜR.KARYOLA BAŞ VE AYAK UCUNCA SERUM TAKMA APARAT YERLERİ VARDIR.HASTA KARYOLASI MÜŞTERİLERİNİN HASTA KARYOLASI KİRALAMADADA EN ÇOK TERCİH ETTİKLERİ MODELDİR.
ABS PLASTİK MADDE NEDİR?
Akrilonitril bütadien stiren veya kısaltılmış ismi ile ABS, kalıp yolu ile üretilen ürünlerde çok yaygın olarak kullanılan hafif ve sert bir polimerdir. Hasta karyolası başlıkları, hasta karyolası yan korkulukları, Borular, otomotiv parçaları, koruyucu kasklar ve oyuncaklar (örneğin: Lego) kullanım alanlarında birkaçıdır.
Komşu zincirlerden nitril grupları, kutupsal olarak diğer zincirleri çekip bağlayarak, saf polistirenden daha dayanıklı olan, ABS oluşturular. Stiren plastiğe parlaklık ve iyi yüzey verir. Bütadien, kauçuk özelliklerini, düşük sıcaklıkta esnek olabilmeyi sağlar. ABS, -25 °C ve 60 °C arasında kullanılabilir.
1 kg ABS üretimi için, hammadde olarak 2 kg petrol ve enerjiye ihtiyaç vardır.
SİPARİŞ ÜRETİM SERİ NO: MARCARE: C-106
İMALATTAN MARMARA MEDİKAL HASTA KARYOLASI ALMANIN AVANTAJLARI
İNTERNET ÜZERİNDEN HASTA KARYOLASI SEÇERKEN BİR ÇOK İNTERNET SİTENİN FİRMA OLMADIĞINI, VE TEMSİLİ HASTA KARYOLASI RESİMLERDEN ÜRÜN SATILDIĞINI BİLİYOR MUYDUNUZ? HASTA KARYOLASI SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ KURULUŞU OLARAK İMALATTAN ARACISIZ SATIŞ. BU KADAR KALİTEYE RAĞMEN HASTA KARYOLASI FİYATLARIN BU KADAR UYGUN OLMASININ SEBEBİ MARMARA MEDİKAL’İN İMALATTAN ARACISIZ OLARAK HALKA SATIŞ PRENSİBİNİ BENİMSEMİŞ OLMASINDANDIR.LÜTFEN AYNI VEYA BENZER FİYATLARA PİYASADA SATILAN KALİTESİZ HASTA KARYOLALARI İLE KIYASLAMAYINIZ.MEDİKAL FİRMALARA ÖZEL FİYAT ÇALIŞMAMIZ YOKTUR.
1. SINIF FIRIN BOYA: Marmara Medikal Hasta Karyolası Elektrostatik Toz Boyama Elektrostatik toz boyama solvent içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Kaplayıcı malzeme, son kat boya tabakasını oluşturan çok ince toz boya partikülleridir.
Toz boya, boya kabininde özel boya tabancaları vasıtasıyla atılır. Tabancadan geçerken elektrostatik yüklenen toz boya partikülleri kabin içinde boyanacak malzemeye yapışır ve kaplama işlemi gerçekleşmiş olur. Toz boyanın malzeme yüzeyine tam olarak yapışabilmesi için malzemenin de çok iyi bir şekilde topraklanması gerekir. Fazla atılan boya, kabinde bulunan boya geri kazanım sistemi sayesinde toplanır ve tekrar kullanıma sokulur. Boya geri kazanım sistemi elektrostatik toz boyama teknolojisinin en büyük ekonomik avantajlarından biridir. Malzeme toz boya ile kaplandıktan sonra pişirme fırınına girer. 200ºC olan fırın ısısı toz boyanın erimesini ve malzeme üzerine yapışmasını sağlar. Sonuçta çok dayanıklı, ekonomik, çevre dostu, geniş renk yelpazeli ve parlak bir yüzey kaplaması elde edilir.
Solvent içermemesi, yüzey kalitesi, dayanıklılığı, boya geri kazanım sistemi, ekonomikliği ve çevre duyarlılığı elektrostatik toz boyamayı geleneksel boyama işlemlerine göre daha çekici bir alternatif yapmaktadır.
FULL GARANTİ YENİSİ İLE PARÇA DEĞİŞTİRME GARANTİSİ
1. SINIF İŞÇİLİK ( HASTA KARYOLALARIMIZDA ÇAPAK BULUNMAMAKTADIR )
1. SINIF HASTA KARYOLASI MALZEME KALİTESİ ( ÜRÜNLERİMİZDE CE – GÜMRÜK TESTİ )
GÜÇLÜ PROFİL SİSTEMLERİ ( KIRILMAZ 30*50 PROFİL DEMİR)
HASTA KARYOLASI HEDİYELERİ:
1 ADET SERUM ASKISI
1 ADET YATAK KORUYUCU ÇARŞAF(ALEZ)
GARANTİ SÜRESİ: 3 YIL
KURULUM: AYNI GÜN ÜCRETSİZ
HASTA KARYOLASI ÖZELLİKLERİ:
HAREKETLİ YAN KORKULUK SİSTEMLİ
ÇİFT MOTOR SİSTEMİ
TAŞIMA KAPASİTESİ 0 – 150 KG
EL KUMANDASI JOYSTICK
ÇAPRAZ KİTLENEBİLİR TEKER SİSTEMLERİ
YEDEK PARÇA GARANTİSİ 10 YIL
ÜRETİM YERİ: İSTANBUL
MARKA: MARMARA MEDİKAL
marmara medikal resmi site
3 motorlu karyola aci dereceleri
hasta karyolasi set icerigi
5/5 - (5 oy kullanıldı.)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Bir değerlendirme yazın
Bir değerlendirme yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün sepetinize eklendi