4 Motorlu Hasta Yatağı

4 motorlu hasta yatağı hastalık sürecinde olan kişilerin yaşamını kolaylaştırmak için dizayn edilen yataklardır. En güvenilir ve konforlu hasta yatakları arasında yer alan bu yataklar kullanıcı beklentisini en iyi şekilde karşılar. Her anlamda yüksek standartlarda ve birinci sınıf materyallerden tasarlanan yatak modelleridir. Motorlu bir yapıda tasarlanmış olması hem hasta hem de hastaya bakan açısından önemli bir kolaylıktır. Günümüzde birçok kişi 4 motorlu hasta yatağı kullanımı avantajlarından en iyi şekilde yararlanıyor. Motorlu yataklar yalnızca hastalar için değil aynı zamanda yaşı çok ilerlemiş insanlar için de ideal tasarımlardır. Beklentilere yanıt veren bu hasta yatakları sayesinde her anlamda yüksek standartlarda bir yaşam kalitesine kavuşma imkanı bulunuyor.

Hastalar için hareket etmek, kalkmak ya da yanlara dönmek son derece zordur. Bununla birlikte başkasına bağımlı hale gelmek bir hasta için çok daha zordur. Bakan kişinin olması ya da olmaması fark etmeksizin her hasta kendi idaresini gerçekleştirmek ister. Bu isteklere yanıt veren de dört motorlu hasta yatakları oluyor.

Kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt veren motorlu yataklar belirli özellikleri ile öne çıkıyor. Birinci sınıf materyallerden tasarlandığı için dayanıklılığı yüksek yataklardır. Her açıdan farklı modelleri ile öne çıkar ve her ortamda kullanılabilirler. Hastanelerde görmeye alışık olduğunuz 4 motorlu hasta yatağı modellerini artık kişiler evlerinde kullanmak için de tercih edebiliyor.

4 Motorlu Hasta Yatağı Özellikleri Nelerdir?

4 motorlu hasta yatağı modelleri birçok farklı açıdan tercih edilen yataklardır. Özelliklerinin işlevsel olması ve hastaların yaşamını kolay hale getirmesi bu yatakların tercih edilebilirliğini artıran unsurlardan biridir. Kullanıcı açısından her anlamda rahatlık olan motorlu yataklar hastaya hareket kabiliyeti sağlar. Kumandalı olanlar yanında yatağın yanında bulunan tuşlarla da yatakları kolayca idare edebilmek mümkündür. Ellerini hareket ettirebilen hastalar kendilerini kolaylıkla hareket ettirerek farklı pozisyonlara getirebilirler. 4 motorlu hasta yatağı özellikleri nelerdir sorularına şu şekilde yanıt vermek mümkün olabilir:

  • Sessiz bir şekilde çalışan yataklardır.

  • El kumandası ile odanın farklı yerinden de hareket ettirilebilirler.

  • Fonksiyon kilitleme özellikleri bulunur.

  • Karyolanın dört yanında da serum askısı bulunuyor.

  • Metal kısımlar tamamen anti bakteriyel medikal boyalarla boyanmıştır.

  • 180- 250 kg ağırlıktaki hastalar için idealdir.

  • Ergonomik bir kullanıma sahiptir.

  • Karyolanın baş ve ayak ucu hareket ettirilebilir. Aynı zamanda yanlara dönebilme kabiliyeti de sunar.

  • Elektrikler kesildiğinde yatağın kendi pili ile birlikte çalıştırılabilmesi mümkün olur.

Günümüzde motorlu yataklar hasta yakınları için son derece işlevseldir. Sürekli yatan hastalarda oluşan bası yaraları tek tür yatma şeklinden kaynaklanır. Hasta ağırsa kaldırılması son derece zordur. Bu durumların her biri de hastanın yaşam kalitesini bir hayli düşürür. Böyle durumlarda motorlu hasta yatakları oldukça işlevsel özellikleri ile tercih edilir. Kullanıcı beklentisine yanıt veren bu yatak modelleri her açıdan kolay ve rahat bir kullanıma sahiptir. 4 motorlu hasta yatağı modelleri kullanıcı beklentisine en iyi şekilde yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır.

4 Motorlu Hasta Yatağı Kiralama Nedir?

4 motorlu hasta yatağı satın almak bazı kişiler için yüksek maliyetli olabilmektedir. Böyle durumlarda bu yatakların kiralaması da yapılabilir. Hasta yataklarını kiralamak için iyi bir yatak firması seçmeniz gerekir. Firmanın profesyonel olması ve hastaların durumlarına uygun şekilde yatak sunabilmeleri büyük bir önem taşır.

Hasta yataklarının bulunulan ortama uygun olması önemli bir durumdur. Kiralama işlemleri sayesinde bu profesyonel yataklar daha uygun fiyatlara temin edilebilmektedir. Hastanın yatağa ihtiyacı olmadığı durumlarda da yatağı tekrar firmaya iade edebilirsiniz. Kiralama işlemlerinde sizlere Marmara Medikal firmasının profesyonel çalışanları destek vermektedir.

4 Motorlu Hasta Yatağı Fiyatları Ne Kadar?

4 motorlu hasta yatağı satın almak istiyorsanız mutlaka fiyatlarını araştırmanız gerekiyor. Motorlu yataklar manüel hasta yataklarına göre daha yüksek fiyatlarda satışa sunulsa da konfor bakımından bu yataklardan çok daha iyi standartlardadır.

Bu bakımdan kaliteli bir hasta yatağı ile en iyi standartlarda hastanıza yaşam koşulları sağlamanız mümkündür. 4 motorlu hasta yatağı fiyatları ulaşılabilir düzeydedir. Marmara Medikal ayrıcalıkları ile bu yataklara en uygun koşullara ve fiyatlarda sahip olabilirsiniz. Kullanıcıların kolay temin edebilecekleri yataklardandır.