Ameliyat Sonrası Hasta Karyolası Seçimi

Hasta karyolası, hasta bakımındaki en önemli unsurlardan biri ve doğru tercih yaptığınız takdirde bu süreci de sağlıklı bir şekil yönetme şansı elde edeceksiniz. Seçimlerinizi yaparken doktorunuzdan yardım alabilirsiniz ve hastanın durumuna en uygun yatak modeline karar vermek durumundasınız.

Hasta karyolası modelleri oldukça fazla ve hastalık seviyesine uygun olarak da detaylandırılıyor. Mesela felçli bir hastanın bakımında manuel yatakları tavsiye etmiyoruz. Motorlu hasta yatakları çok daha doğru bir seçim olacaktır ve bu sayede tek bir tık ile yatağın kontrolü kolay bir şekilde ele alınıyor.

Hasta karyolası ile birlikte hastanın gündelik hayatını daha kolay hale getirmek de mümkün. Sizler de biliyorsunuz ki bu yataklar üzerinde tuvalet ve banyo eylemi de sorunsuz bir şekilde yerine getiriliyor ve bu da hasta için önemli detaylardan bir tanesidir. Seçimleri de buna göre yapmak daha doğru olacaktır ve zaten doktorunuz da bu konuda sizlere gerekli tüm bilgileri aktarıyor. Satın alabileceğiniz gibi eğer dilerseniz kiralama hizmeti de alabilir ve rakamsal olarak da rahat edebilirsiniz.