HASTA KARYOLASI ATAŞEHİR

HASTA KARYOLASI ATAŞEHİR

Bugün gerek evlerde gerek hastanelerde gerekse bakım evlerinde sıkça kullanılan hasta karyolası farklı özelliklerde tasarlanmıştır. Her bir model ve markanın tasarımları farklı olmakla birlikte temelde hasta ve bakıcısına kolaylık sağlama teması üzerine dizayn edilmiştir. Hasta karyolası Ataşehir hizmetlerinden faydalanmak isteyen kişiler ise bu temele dikkat ettiği takdirde en basit tasarımda bile aradığı kolaylığı bulabilecektir. Bu temel özellikler, kolay hareket ettirme, hastayı rahat ettirme ve yeni hastalıkları ve rahatsızlıkların önüne geçmedir. Bütün modeller bu üç temel özelliğin daha da geliştirilmiş versiyonu olarak piyasaya sunulmaktadır. Ancak pratiklik sağlayan her bir yenilik ise fiyat ve bütçe olarak kiralamak ya da satın almak isteyenlere yansıtılmaktadır.

HASTA KARYOLASI KULLANARAK EVDE HASTA BAKMANIN KOLAYLIKLARI NELERDİR?

Öncelikle evde bakılması gereken bir hasta için muhakkak ev tipi bir karyola tercih edilmelidir. Aksi takdirde yatak gereğinde fazla yer kaplayacak ve evde bakım yapan kişiye alan darlığı oluşturacaktır. Hasta karyolası Ataşehir hizmetlerinden evde bakım için bir karyola talep eden kişiler öncelikle hastanın ağırlığını her seferinde kendisi kaldırmak zorunda olmayacaktır. Hastayı istediği yatma ya da oturma pozisyonuna getirmek için elektronik kumandayı kullanacaktır. Bu da bakıcı için büyük bir kolaylık oluşturacaktır.

Ayrıca hasta karyolası Ataşehir hizmetlerinden evde faydalanıldığı takdirde hastanın evden çıkartılması çok daha kolay olacaktır. Çünkü yatak tekerlekleri sayesinde hasta kolaylıkla dışarıya taşınabilecektir. Üstelik hastanın güvenliğini de sağlayan bu karyola taşınma esnasında hastanın emniyet kemeri ile yatağa sabitlenmesini sağlayacaktır. Hasta yatağı kullanmanın sağladığı bir diğer güvenlik avantajı da ev içerisindeki kullanımıdır. Yatağın kenarlarında bulunan korumalıklar hastanın düşmesini engellemekte ve kalmak istediğinde destek almasını sağlamaktadır. Böylece hasta karyolası Ataşehir hizmetlerinden faydalanan birisi hem hastanın bakıcısına hem de hastaya kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca karyolada bulunan havalı yatak ile hastanın cilt ve deri hastalıklarına yakalanmasının önüne geçilmektedir. Üstelik yatmaktan oluşan yara oluşumunu da engellemektedir. Tüm bunlar bir araya geldiğinde evde kullanımının birçok faydasının ortaya çıktığı hasta karyolaların birçok farklı tasarımı evlerde hali hazırda kullanılmaktadır.

Hasta karyolası, hasta karyolası kiralama, teknik servis hizmeti götürdüğümüz mahallelerin listesi:
Aşık Veysel Mahallesi Ataşehir Atatürk Mahallesi Ataşehir Ferhatpaşa Mahallesi Barbaros Mahallesi Esatpasa Mahallesi Fetıh Mahallesi İçerenköy Mahallesi İnönü Mahallesi Kayışdağı Mahallesi Küçükbakkalköy Mahallesi Mevlana Mahallesi Mimar Sinan Mahallesi Mustafa Kemal Mahallesi Örnek Mahallesi Yeni Çamlıca Mahallesi Yeni Sahra Mahallesi Yenişehir Mahallesi bu mahallelerinin her yerine aynı gün içinde hizmet verilmektedir.

Oy verin