HASTA KARYOLASI BAHÇELİEVLER

HASTA KARYOLASI BAHÇELİEVLER

Yatalak hastalar için özel olarak tasarlanmış yataklar olarak tanımlayabileceğimiz hasta karyolası bir çok farklı mekanda kullanılabilmek için tasarlanmıştır. Engelli bireyler için ayrı, yaşlı bireyler için ayrı ve hasta ve bakıma muhtaç bireyler için ayrı tasarlanan hasta karyolası Bahçelievler hizmetlerinde esas amaç hastanın rahat etmesi ve bakıcının kolay kullanmasıdır. Böylece baskım süreci kolaylaştıran yatak işlevsel bir hal almaktadır. 1996 yılında tasarlanan ilk hasta karyolasının kullanılmasından bu yana birçok farklı modeled üretilen hasta karyolaları bugün teknoloji ile bir araya gelerek daha etkin bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Motorlu yataklar, uzaktan kumandalı ya da elektronik kumandalı yataklar ile hasta tek bir tuşla istediği yatma pozisyonuna getirilmektedir. Böylece hem hastanın daha sık hareket etmesi sağlanmakta hem de bakımının daha kolay olması sağlanmaktadır.

HASTA KARYOLASI TASARIMI NASIL OLMALIDIR?

Öncelikle ister ev tipi isterse kurum tipi olsun fark etmez bütün hasta karyolaları kaliteli malzemeden yapılmalıdır. Ayrıca yatağı oluşturan çerçeve ve başlık somun ya da vida gibi sabitleyiciler ile değil içiçe geçmeli tak çıkar yöntemi ile bir araya getirilmelidir. Böylece yatak hızlıca hareket ettiği yere uyum sağlayabilmelidir. Ayrıca hasta karyolası Bahçelievler hizmetlerinden faydalananlar için karyola tekerlekleri büyük önem arz etmektedir.

Tekerlek hareketleri kısmı ve kıvrak olmalıdır. Ayrıca yatağın yük taşıma kapasitesi ile uyumlu olması gereken tekerlekler patlamayan özellikte olmalıdır. Ayrıca yatak karyolasının tekerlekleri yatağa muhakkak amortisör ile bağlı olmalıdır. Çünkü karyola taşınma esnasında ve hareket esnasında yaşadığı sarsıntıyı hastaya hissettirmemelidir. Aksi takdirde hastanın canı yanar ya da rahatsızlığının tetiklenmesine neden olunabilir. Bu yüzden hasta karyolası Bahçelievler hizmetinde kullanılan bütün yataklarda tekerlekler amortisör ile yatağa bağlanmıştır.

Son olarak ise hasta karyolasında muhakkak taşınma esnasında hastanın güvenliğini sağlayacak olan emniyet sistemleri olmalıdır. Emniyet sistemleri hasta karyolası korkuluklarıdır, korkulukları olmayan bir yataktan taşınma esnasında hastanın düşmesi ve yaralanması söz konusu olabilir ki bu da bir hasta için istenebilecek en son durumdur. Hasta karyolası Bahçelievler hizmetinde kullanılan her marka yatakta muhakkak sağlam emniyet sistemleri bulunmaktadır.

İSTANBUL BAHÇELİEVLER HASTA KARYOLASI TESLİMAT BİLGİLERİ ŞU ŞEKİLDEDİR.

Bahçelievler Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çobançeşme Mahallesi Fevziçakmak Mahallesi Hürriyet Mahallesi Kocasinan Merkez Mahallesi Siyavuşpaşa Mahallesi Soğanlı Mahallesi Şirinevler Mahallesi Yenibosna Merkez Mahallesi Zafer Mahallesi
Bahçelievler teslimat süresi
49 Km, 44 dk

Oy verin