HASTA KARYOLASI BEYKOZ

HASTA KARYOLASI BEYKOZ

Yatağa bağımlı hastalar sağlıklarını korumak için hasta yataklarında istirahat etmektedir. Bu hasta yatakları hastanelerde ve sağlık kuruluşlarında kullanılmaktadır. Ancak günümüzde hasta yataklarını evlerde de kullanmak mümkündür. Hasta yatakları yatağa bağımlı kalan hasta için oldukça önem taşır. Hastanın sağlığı ve konforu için ortopedik yatak seçmekte fayda vardır. Hasta yatarken pozisyon değişimi hastanın yatak yarasına sahip olmaması için önemlidir. Birçok derecesi bulunan yatak yaraları hasta için oldukça sıkıntılı bir durumdur. Bunun için gerekli bakımın yapılması ve uygun yatak seçilmesi önemlidir.

Hasta yatakları çok uzun zamandır hayatımızın birer parçasıdır. Hastaneler ve sağlık kuruluşları ilk ortaya çıktığından beri varlıklarını devam ettirmektedirler. Hasta yatakları hastanın rahatsızlığı boyunca rahatı ve konforunun sağlanması için vardır. Normal bir yatak ile hasta yatağı arasında büyük farklar vardır. Hasta yataklarında ayarlanabilir başlık vardır ve hastanın düşmesini engelleyecek korkuluklar vardır. Kumanda sayesinde bu özellikler rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Normal yatak ile bir diğer farkı da tekerleklerinin bulunmasıdır. Bu sayede hasta bir yerden diğer bir yere rahatlıkla taşınabilir. Bu yataklar hastanın sağlığı için icat edilmiştir ve deyim yerindeyse hastanın sağlığına hizmet eder. Hastalar hastalıkları süresince yatakta hareketsiz kalmak zorunda kalırlar. Ancak hastanın sağlığı açısından hareket etmesi önemlidir. Bu özel yataklar sayesinde o da mümkündür. Kumandası sayesinde baş kısmı hareket edebilen bu yatak sayesinde hasta hareket edebilir.

Hasta yataklarının evlerde de kullanılabildiğini söylemiştik. Hastanelerde yoğunluktan dolayı bazen hastalar uzun süre yatamayabiliyor. Bu nedenle evde tedavileri devam ediyor. Eğer tedavi 5 aydan kısa sürecekse hasta karyolasını kiralamak daha mantıklı olacaktır. Ancak 5 aydan fazla yatağa bağımlı kalınacaksa satın almak daha karlı olacaktır. Ev tipi olanın hastane tipi olan yataktan farkı ise hastane yatağının fonksiyonlarının daha fazla olmasıdır. Amaçları ise aynıdır. İki tip yatağın amacı da hastanın hastalığı boyunca konforunu ve güvenliğini sağlamaktır. Hastanın hastalığı boyunca en yakın arkadaşı olan hasta yataklarını seçerken oldukça dikkatli olmalısınız. Anti bakteriyel özelliklere sahip yataklar önceliğiniz olmalıdır.

Beykoz hasta karyolası, hasta karyolası kiralama, teknik servis hizmeti götürdüğümüz mahallelerin listesi:
İstanbul ili Beykoz ilçesinde toplam 45 mahalle bulunur.

Acarlar Mahallesi Akbaba Mahallesi Alibahadır Mahallesi Anadolu Hisarı Mahallesi Anadolu Kavağı Mahallesi Anadolufeneri Mahallesi Baklacı Mahallesi Bozhane Mahallesi Cumhuriyet Mahallesi Çamlıbahçe Mahallesi Çengeldere Mahallesi Çiftlik Mahallesi Çiğdem Mahallesi Çubuklu Mahallesi Dereseki Mahallesi Elmalı Mahallesi Fatih Mahallesi Göksu Mahallesi Göllü Mahallesi Görele Mahallesi Göztepe Mahallesi Gümüşsuyu Mahallesi İncirköy Mahallesi İshaklı Mahallesi Kanlıca Mahallesi Kavacık Mahallesi Kaynarca Mahallesi Kılıçlı Mahallesi Mahmutşevketpaşa Mahallesi Merkez Mahallesi Ortaçeşme Mahallesi Örnekköy Mahallesi Öyümce Mahallesi Paşabahçe Mahallesi Paşamandıra Mahallesi Polonez Mahallesi Poyraz Mahallesi Riva Mahallesi Rüzgarlıbahçe Mahallesi Soğuksu Mahallesi Tokatköy Mahallesi Yalıköy Mahallesi Yavuz Selim Mahallesi Yeni Mahalle Mahallesi Zerzavatçı Mahallesi bu mahallelerinin her yerine aynı gün içinde hizmet verilmektedir.

NOT: BEYKOZ HASTA KARYOLASI KİRALAMA VEYA SATIŞ KURULUM SÜREMİZ:  28 Km 31 dakikadır.
NOT: Hastanız hastaneden çıkmadan 1 gün önce kurulum yapmaktayız. Detaylı bilgi için bilgi isteyiniz.

Oy verin