HASTA KARYOLASI BEYOĞLU

HASTA KARYOLASI BEYOĞLU

Hasta karyolaları kullanım alanı olarak birçok yerde kullanılmaktadır. Sadece sağlık kuruluşlarında değil evlerde bile kullanılmaktadır. Hasta karyolaları uzun süre yatağa bağımlı kalacak hastalar için oldukça önemlidir. Bunun için seçim yaparken seçici olmakta fayda vardır. Hasta yatakları tekerleklerindeki kilit sayesinde sabit durabileceği gibi tekerlekleri sayesinde bir yerden diğer bir yere de kolaylıkla taşınabilir. Tekerleklere sahip olan hasta yataklarının korkulukları da mevcuttur. Bu sayede hastanın yataktan düşüp zarar görmesi önlenir. Korkulukların yerden yüksekliği ise 45 cm’dir. Alüminyum, plastik ya da camdan yapılmışlardır. Hasta yatağının başı ise hastanın pozisyon değiştirebilmesi açısından önemlidir. Yatak başlığı ve korkuluğun anti bakteriyel özellikte olması enfeksiyon riskini önlemektedir.

Hasta karyolalarının kullanım alanı olarak ilk akla hastaneler gelmesine karşın günümüzde evlerde de yaygın olarak kullanılmaktadır. Bazı rahatsızlıklarımız sebebiyle bizler de bir gün yatağa bağımlı kalabiliriz. Bu süre birkaç ay olabileceği gibi çokça uzun bir zaman da olabilir. Hastanede bu yataklar zaten mevcut ancak evde kullanmak için bu yatakları kiralamamız ya da satın almamız gerekmektedir. Kısa süre yatağa bağımlı kalacak hastalar için kiralamak maliyeti azaltacaktır. Ancak hasta 5 aydan fazla yatağa bağımlı kalacaksa da satın almak daha karlı olacaktır.

Hasta yatakları elektrik ile çalışmaktadır. Tek tuşla sessiz bir şekilde hareket edebilmektedirler. Artık evlerimizde de kullandığımız hasta yataklarının hastanedekilerden farkı olabilmektedir. Ama sonuç olarak iki yatak türü de aynı amaca hizmet etmektedir. Hasta karyolasının amacı hastanın hastalığı boyunca rahatını ve konforunu sağlamaktır. Hastanın sağlığı için önemli olan hasta yataklarını seçerken de dikkatli olmalıyız. Hangi malzemeden yapıldığını bilerek satın almamız doğru olacaktır. Hasta karyolalarında bulunan düğmeler sayesinde hasta istediği zaman hemşireye ulaşabilmektedir. Bu hastanın acil durumlarda hemşireye veya sağlık personeline ulaşmasını kolaylaştırır. Ev tipi olan hasta yataklarında ise genellikle karyolaya bağlı el kumandası mevcut bulunmaktadır. Bu el kumandası sayesinde hasta yatağının kontrolü sağlanır. Sonuç olarak hasta yatakları hastanın tedavisine yardımcı bir etkendir. Bu nedenle seçim yaparken hastanızın sağlığını düşünerek dikkatli olmalısınız.

BEYOĞLU HASTA KARYOLASI, HASTA KARYOLASI KİRALAMA, TEKNİK SERVİS HİZMETİ GÖTÜRDÜĞÜMÜZ MAHALLELERİN LİSTESİ:
İSTANBUL İLİ BEYOĞLU İLÇESİNDE TOPLAM 45 MAHALLE BULUNUR.


Arap Cami Mahallesi Asmalı Mescit Mahallesi Bedrettin Mahallesi Bereketzade Mahallesi Bostan Mahallesi Bülbül Mahallesi Camiikebir Mahallesi Cihangir Mahallesi Çatma Mescit Mahallesi Çukur Mahallesi Emekyemez Mahallesi Evliya Çelebi Mahallesi Fetihtepe Mahallesi Firuzağa Mahallesi Gümüşsuyu Mahallesi Hacıahmet Mahallesi Hacımimi Mahallesi Halıcıoğlu Mahallesi Hüseyinağa Mahallesi İstiklal Mahallesi Kadı Mehmet Mahallesi Kalyoncu Kulluğu Mahallesi Kamer Hatun Mahallesi Kaptanpaşa Mahallesi Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Keçeci Piri Mahallesi Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Kılıçali Paşa Mahallesi Kocatepe Mahallesi Kulaksız Mahallesi Kuloğlu Mahallesi Küçük Piyale Mahallesi Müeyyedzade Mahallesi Ömer Avni Mahallesi Örnektepe Mahallesi Piri Paşa Mahallesi Piyalepaşa Mahallesi Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Sururi Mehmet Efendi Mahallesi Sütlüce Mahallesi Şahkulu Mahallesi Şehit Muhtar Mahallesi Tomtom Mahallesi Yahya Kahya Mahallesi Yenişehir Mahallesi bu mahallelerinin her yerine aynı gün içinde hizmet verilmektedir.

NOT: BEYOĞLU HASTA KARYOLASI KİRALAMA VEYA SATIŞ KURULUM SÜREMİZ:  22 KM 28 DAKİKADIR.

Oy verin