Hasta Karyolası Hizmetleri

Hasta Karyolası Hizmetleri

Hasta karyolası satış ve kiralama işlemleri tamamen alanında yetki belgelerine sahip firmalar tarafından sağlanmaktadır. Her büyük sektörde olduğu gibi, hasta karyolası sektörü de yoğun bir denetim ve belli standartlar ölçüsünde yapılmaktadır. Hem yatakların belirlenen kriterleri taşıması hem de bu işin yasal olmayan şekilde yapılmasının önüne geçmek için uygulanan tedbir ve standartlar tamamen hastaların konforu ve güvencesi için yapılan düzenlemelerdir.

Türkiye’nin tamamında bu kurallar geçerli olmakla beraber, hangi il ve ilçe olursa olsun gerekli belgeler olmadan hasta yatağı satışı ve kiralaması gerçekleştirilemez.

Hasta Karyolası Hizmetini Kimler Verir?

Bir firmanın hasta karyolası satış ve kiralama hizmeti verebilmesi için, bu alanda yetki belgesi olan medikal firmaları vermektedir. Genelde medikal malzeme satan dükkanlardan çok, bu işi kurumsal anlamda yapan firmalar satış ve kiralama işlemlerini üstlenmektedir.

Hasta karyolası taşınma, montaj ve bakım süreçleri belli bir teknik servis ve nakliye yükü oluşturduğundan dolayı firmalar, yol haritalarını bu doğrultuda çizip tamamen bu alana yönlenmektedirler. Hasta yatağı satış ve kiralama işlemlerinin tamamı aynı zamanda bir nakliye hizmeti görevi de görmektedir.

Yetki Belgesi Neye Göre Veriliyor?

Bu işi yapmak için başvuru yapıp yetki belgesi alabilmek, zannedildiği kadar kolay bir süreç değil. Öncelikle firmanın kurumsal bilgileri, geçmişi ve hizmet verdiği alanların tamamı vergi dairesi geçmişine kadar incelenmekte ve bu alanda hizmet vermeye tam yetkin görülürse belge tesis edilmektedir. Son 6-7 yıldır bu alanda ki denetimlerin sıkılaştırılmasıyla beraber, hizmetten çok kâr amacı güden kişi ya da şirketlerin birçoğu kapanmış olup, sektör sadece alanında profesyonel firmalara verilmiştir.

Bu katı kuralların sonucu olarak da hasta karyolası kiralama ve satış konularında şikâyet sayılarında ciddi bir azalma meydana gelmiş ve sektör müşterilerini memnun eden firmalarla dolmuştur. Bu düzenlemelerin en olumlu tarafı yine hasta yatağını satın alan veya kiralayan insanlar tarafından görülmüştür. Artık eskisine oranla garantisiz ve eski yatakları temin etmek imkânsız hale gelmiştir ve hasta, son derece konforlu ortopedik yataklarda istirahat etmektedir.

Firmamız Hakkında

Firmamız, bu alanda 15+ yılı aşkın süredir aktif faaliyet gösteren ve var olduğu günden bugüne kadar tüm yetki belgelerine sahip olan kurumsal bir firmadır. Kuruluş tarihinden itibaren başlayan süreç, tamamen hastaların konforu ve memnuniyetini esas alan bir misyondan oluşmaktadır. Hizmet vermiş olduğumuz süreç içerisinde hasta ve hasta yakınlarından aldığımız geri bildirimler, bizlere bu alanda en büyük destek olmuştur ve işimize dört elle sarılmamızı sağlamıştır.

Garanti Süreçleri

Firmamız tarafından sağlanan hasta yatakları satın alma ve kiralama fark etmeksizin garanti kapsamında olan ürünlerdir ve yaşadığınız problemler karşısında alanında profesyonel teknik ekip arkadaşlarımız günün her saati sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.

Satış Öncesi Destek

Günün her saati tüm sorular ve sorunlarınız karşısında çözüm üreten deneyimli satış personellerimiz, aklınızda tek bir soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bilgilendirme ve açıklama yapmaktadır. Ayrıca satın almış olduğunuz ürünlerin detaylı kullanımı hakkında bilgilendirmeler ise gerek yatak kurulumları gerekse sonradan yine ayrıntılı olarak paylaşılmaktadır.

Firmamızın önceliği her daim müşteri memnuniyeti olmuştur ve bu alanda aktif olarak ar-ge çalışmalarına devam etmektedir. En uzun süredir bu alanda hizmet veren aktif firmalardan bir tanesi olduğumuz için, yıllardır süren çalışmalarımız ve sizlerden gelen geri dönüşler, bizlerin bu alanda hizmet sunmaya etmeye ve yine sizleri memnun etmeyi devamlı hale getirmeye olanak tanımıştır.

kaynak: https://www.marmaramedikal.com/

Oy verin