Hasta Karyolası Kadıköy

Hasta Karyolası Kadıköy

Hasta yatakları motor sistemi ile çalışarak hastanın hareket etmesini sağlar. Ayrıca hasta karyolaları etrafına sağlık aparatlarının takılabileceği özelliklerde yapılmaktadırlar. Örneğin hasta karyolası Kadıköy hizmetleri içerisinde yer alan yataklarda serum takma yeri bulunmaktadır ve bunlar bir adet serumdan dört adet seruma kadar çıkmaktadır.

Hasta yataklarının dizaynı düşünülürken temel ihtiyaçlar göz önüne alınmıştır. Örneğin bir hasta yatağı tekerlekli olmalıdır ki hasta bir yerden bir yere rahat taşınabilsin. Ayrıca hasta yatakları hastanın kendisini çekip kaldırabileceği bir aparata sahip olmalıdır ki hasta istediği zaman kendisi hareket edebilsin ya da basit egzersizler gerçekleştirebilsin.

Hasta Karyolası Nasıl Kullanılır?

Hasta karyolası kullanımı hastadan çok hastaya bakım verene hizmet etmektedir. Bu bağlamda hasta karyolası Kadıköy hizmetlerinden faydalanan birisi hastanın bakıcısı olarak yatapı rahatlıkla kullanabilecektir. Hasta karyolası tekerlekli olduğu için manüel fren sistemine sahiptir. Bakıcı hastayı taşımak istediğinde ya da karyolayı hareket ettirmek istediğinde manüel fren sistemini kaldırır. Bunu yapmadan önce ise hastanın güvenliği için yan korumalıkları kaldırır ve hastayı emniyet kemeri ile bağlar. Hareket ettirme işlemi bittikten sonra ise manüel freni bullanarak yatağı tekrar sabitler.

Hasta kimi zaman yataktan kalkmak isteyecektir. Böyle bir durumda yan korumalıklar manüel olarak aşağı indirilir ve hastanın rahat hareket etmesi sağlanır. Ayrca yatalak hastaya yemek yedirirken ya da oturma pozisyonuna getirirken karyolanın motor özelliği kullanılır. Bu işlem eski modellerde el ile çevrilmesi gereken bir kol yardımı ile yapılmaktaydı. Ancak hasta karyolası Kadıköy hizmetlerinden yer alan yataklar 2, 3 ya da 4 motorlu olmaktadır ve kolayca istenilen pozisyona gelmektedir.

Hasta karyolası Kadköy hizmetleri içerisinde yer alan yataklar ayrıca elektronik bir sisteme sahiptir. Böylece bakım veren kişi hastasını bir düğmeye basarak istediği pozisyona getirmektedir. Ayrıca hasta ellerini ve kollarını hareket ettirebiliyor ise kendisi de aparatı kullanarak hareket ettirebilir. Böylece bakıcısının yardımını talep etmeden kendi işlemini kendisi halleder. Tüm bunların bir arada olması hasta bakımı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca hem kiralama hem de satın alma seçeneklerinin bulunması da bütçeye göre bir plan yapma imkanı sunmaktadır.

Hasta karyolası, hasta karyolası kiralama, teknik servis hizmeti götürdüğümüz mahallelerin listesi:
Kadıköy ilçesinde toplam 25 mahalle bulunur.

Hasta Karyolası modellerimizi kadıköy şubemizde görebilirsiniz.

19 Mayıs Mahallesi Acıbadem Mahallesi Bostancı Mahallesi Caddebostan Mahallesi Caferağa Mahallesi Dumlupınar Mahallesi Eğitim Mahallesi Erenköy Mahallesi Fenerbahçe Mahallesi Feneryolu Mahallesi Fikirtepe Mahallesi Göztepe Mahallesi Hasanpaşa Mahallesi Koşuyolu Mahallesi Kozyatağı Mahallesi Merdivenköy Mahallesi Osmanağa Mahallesi Rasimpaşa Mahallesi Sahrayı Cedit Mahallesi Suadiye Mahallesi Zühtüpaşa Mahallesi bu mahallelerinin her yerine aynı gün içinde hizmet verilmektedir.

NOT: KADIKÖY HASTA KARYOLASI KİRALAMA VEYA SATIŞ KURULUM SÜREMİZ: Hemen kurulum yapılmaktadır.