HASTA KARYOLASI ÜMRANİYE

HASTA KARYOLASI ÜMRANİYE

Fiziksel olarak yatağa bağımlı hastalar için üretilmiş olan karyolalara hasta karyolası denir. Normal yataklarda hasta ihtiyaçlarını başkası olmadan yapamamaktadır. Ancak hasta yataklarında bazı özellikleri kendi başına kullanabilmektedir. Hasta karyolaları hastanın iyileşme sürecini hızla atlatabilmesi için büyük önem taşır. Hasta yatakları hastaneler kurulduğundan bu yana var olmaya devam etmiştir. Gelişen teknolojiyle daha da gelişerek var olmaya devam etmişlerdir. Her geçen gün yeni özellikler eklenmeye devam etmektedir. Yatak yaraları birçok hastanın büyük sorunudur. Bu yatak yaralarının önlenmesi için hasta karyolası seçimi önemlidir. Ortopedik hasta yatağı seçilmesi birinci büyük etkendir. Bu nedenle hasta karyolası seçerken özen göstermeliyiz.

Günlük yaşamımızda kullandığımız yataklar ile hasta yatakları birçok konuda birbirinden farklıdır. Hasta yataklarının normal yataklardan farklı olarak korkulukları vardır. Ayrıca oynayabilir baş kısmı ve tekerleklere sahiptir hasta yatakları. Bu konuda hasta yatakları daha işlevseldir. Uzun süre bu yatakta vakit geçirecek hasta için yatak seçimi önemlidir. Korkulukların olması da bir diğer önemli konudur. Korkuluklar olası kazaları önler ve hastayı korur. Hasta yatağında yatan hastalar bu yataklarda bir miktar olsun hareket edebilir. En azından pozisyon değiştirilerek yatak yaraları önlenir. Gün boyu aynı pozisyonda yatmak hasta için can sıkıcı olabilir.

Hasta yataklarının kullanım alanı olarak akla ilk hastaneler gelmektedir. Ancak hastane yoğunluğundan dolayı bazı hastalar evlerde tedavi altına alınmaktadır. Bu nedenle evlerde de hasta yatağına ihtiyaç duyulabilmektedir. Ev tipi ve hastane tipi yatakta farklılıklar olsa da ikisi de aynı amaca hizmet eder. Amaç hastanın hastalığı boyunca rahatlığını ve konforunu sağlamaktır. Ayrıca hasta yataklarının kalitesine göre değişen modelleri ve çeşitleri bulunmaktadır. Fiyatlarda artan kaliteyle birlikte artmaktadır. Bir sonuca bağlarsak hastane yatakları en çok hastanelerde kullanılmaktadır. Ancak bu evde bu yatakların kullanılmadığı anlamına gelmez. Eğer bu yataklardan evinize kiralamak ya da satın almak istiyorsanız kaliteye önem vermeniz hastanızın sağlığı açısından yararlı olacaktır. Ayrıca 5 aydan daha kısa bir süre hasta yatağa bağımlı kalacaksa kiralamak sizin için daha karlı olacaktır.

HASTA KARYOLASI, HASTA KARYOLASI KİRALAMA, TEKNİK SERVİS HİZMETİ GÖTÜRDÜĞÜMÜZ MAHALLELERİN LİSTESİ:

ADEM YAVUZ MAHALLESİ
ALTINŞEHİR MAHALLESİ
ARMAĞANEVLER MAHALLESİ
AŞAĞI DUDULLU MAHALLESİ
ATAKENT MAHALLESİ
ATATÜRK MAHALLESİ
CEMİL MERİÇ MAHALLESİ
ÇAKMAK MAHALLESİ
ÇAMLIK MAHALLESİ
DUDULLU OSB MAHALLESİ
DUMLUPINAR MAHALLESİ
ELMALIKENT MAHALLESİ
ESENEVLER MAHALLESİ
ESENKENT MAHALLESİ
ESENŞEHİR MAHALLESİ
FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ
FİNANSKENT MAHALLESİ
HEKİMBAŞI MAHALLESİ
HUZUR MAHALLESİ
IHLAMURKUYU MAHALLESİ
İNKILAP MAHALLESİ
İSTİKLAL MAHALLESİ
KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ
MADENLER MAHALLESİ
MEHMET AKİF MAHALLESİ
NAMIK KEMAL MAHALLESİ
NECİP FAZIL MAHALLESİ
PARSELLER MAHALLESİ
SARAY MAHALLESİ
SİTE MAHALLESİ
ŞERİFALİ MAHALLESİ
TANTAVİ MAHALLESİ
TATLISU MAHALLESİ
TEPEÜSTÜ MAHALLESİ
TOPAĞACI MAHALLESİ
YAMANEVLER MAHALLESİ
YENİŞEHİR MAHALLESİ
YUKARI DUDULLU MAHALLESİ bu mahallelerinin her yerine aynı gün içinde hizmet verilmektedir.

NOT: ÜMRANİYE HASTA KARYOLASI KİRALAMA VEYA SATIŞ KURULUM SÜREMİZ:  12 Km 19 dakikadır.

Oy verin