HASTA KARYOLASI ÜSKÜDAR

HASTA KARYOLASI ÜSKÜDAR

Hasta karyolaları öncelikle ev tipi ve hastane tipi olarak ikiye ayrılmaktadır. Ev tipi karyolalar daha küçük olmaktadır ve ev ortamına uygun şekilde tasarlanmıştır. Ancak hastane karyolası ise hastane odasına göre daha geniş tasarlanmıştır. Bu yüzden hasta karyolası Üsküdar hizmetini talep ederken öncelikle kiralanacak ya da satın alınacak olan yatağın tipini belirlemek gerekir. Sonrasında tek motorlu mu yoksa iki motorlu mu olacağı belirlenir ve başlığın mdf mi yoksa sert plastik mi olmasının istendiği bildirilir. Ayrıca abs başlıklı ya da full abs başlıklı yatak çeşitlerininde olduğu hasta karyolalarında ahşap katlanabilir yatak seçenekleri de mevcuttur. Lazımlıklı hasta karyolaları özellikle alt bağlama sıkıntısı yaşayan için tercih edilirken, elektrikli kumandalı yataklar ise hastaya uzaktan müdahale etmek isteyenler için oluşturulmuştur.

HASTA KARYOLASI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Öncelikle hasta karyolası Üsküdar hizmetlerinden faydalanırken dikkat etmeniz gereken en önemli detay karyoladan beklentinizdir. Sizin beklentilerinizi karşılamayan bir karyola ne kadar farklı işleve sahip olursa olsun ya da ne kadar tavsiye edilmiş olursa olsun işinizi görmeyecektir. Örneğin tuvaleti kullanan bir bir hasta için lazımlıklı bir karyola talep ederek fazla fiyat ödemek uygun bir yöntem değildir. Bu yüzden önceliğinizi belirlemek zorundasınız.

Sonrasında ise hasta karyolası Üsküdar hizmetlerinden faydalanmak için dikkat etmeniz gereken bir diğer detay ise yatağın havalı olmasıdır ve terletmeyen bir kumaş özelliğine sahip olmasıdır. Çünkü havalı olmayan yataklar bir süre sonra hastanın cildinin nefes almasını engeller ve yaraların oluşmasına neden olur. Ayrıca terleten bir kumaşda yine yaraların geç iyileşmesine neden olur.

Alınacak olan yatakta dikkat edilmesi gereken bir diğer detay ise karyolanın hareket kabiliyetinin iyi olmasıdır. Nitekim üstünde hasta varken hareket ettirmek oldukça zorlaşacaktır. Ancak hasta karyolası Üsküdar hizmetlerinden faydalanırken güçlü hareket kabiliyeti olan bir yatak seçmek hastanın bakımını üstlenenlerin işini daha da kolaylaştıracaktır. Böylece yukarıda bahsetmiş olduğumuz 3 ana temaya dikkat eden birisi hastası için ve bakımını yapan kişi için doğru bir tercih oluşturmuş olacaktır.

Hasta karyolası, hasta karyolası kiralama, teknik servis hizmeti götürdüğümüz mahallelerin listesi:
Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdai, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Cumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy, Mimar Sinan, Murat Reis, Salacak, Selamiali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Valide Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil mahallelerinin her yerine aynı gün içinde hizmet verilmektedir.

Oy verin