Hasta Yatağı Bakımı ve Teknik Servis

Hasta Yatağı Bakımı ve Teknik Servis

Satın alacağınız hasta yataklarının garantili ürünler olduğunu biliyor muydunuz? Motorlu hasta yatağı modelleri uzun süreli kullanım garantisi ile bir nevi güven aşılıyor ancak yaşayacağınız her türlü sorun durumunda personelimiz de imdadınıza yetişecek ve yanınızda yer alıyor olacaktır. Hasta yatağı teknik servis için sizler de hemen şimdi iletişime geçebilir ve taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Hasta yatağı teknik servis hizmeti için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Garanti kapsamında ele alınan bu ürünlerin aylık ve yıllık bakımları da düzenli olarak yapılıyor. Üstelik montaj konusunda da yine bu deneyim sahibi kadrodan hizmet alabilirsiniz.

Hasta yatağı teknik servis hizmetinin ne karda büyük önem taşıdığını bir kez daha hatırlatmış olalım. Malumunuz teknolojik ürünler ve bir çift motor desteği ile daha kolay şekilde alabilen ve hastanın yatış pozisyonuna uygun şekilde dizayn edilen bu ürünlerin bakımı yapıldığı takdirde çok daha uzun ömürlü bir kullanım karşınıza çıkacaktır.

Teknik servis ekipleri motor bakımlarının yanı sıra varsa yatağın diğer sorunlarını da kısa süre içerisinde çözüyor ve sizlere daha kusursuz bir yatak teslim ediyor. Doğru kullanım neticesinde herhangi bir sorun yaşayacağınızı tabii ki düşünmüyoruz ancak var olan her türlü sorunda deneyim sahibi personel kadromuza ulaşabilir ve dilediğiniz zaman yardım alabilirsiniz. Yine yatak hakkında sormak istediklerinize de an be an yanıt veriyoruz.

Hasta Yatağında Ne gibi Sorunlar Gözlemlenir?

Motorlu hasta yataklarına baktığımızda motor bakımının düzenli olarak yapılmadığı takdirde özellikle pozisyon alma konusunda sorun yaşattığını görebiliyoruz. Kumanda paneli de zaman zaman sorun yaratabilecek unsurlardan bir tanesidir. Az önce de ifade ettiğimiz gibi Hasta yatağı teknik servis ekibi bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacak ve taleplerinize yanıt veriyor olacaktır.

Teknik servis ekibimizi yalnızca sorunlar ile karşı karşıya geldiğinizde değil, aynı zamanda ürünlerin bakım zamanı geldiğinde de aramanızı tavsiye ediyoruz. Bakımı yapılan yatakların ömrü de uzuyor ve daha sorunsuz bir kullanım durumu karınıza çıkıyor.

Garanti kapsamında olan ürünler için sizlerden herhangi bir şekilde ücret talep edilmiyor ve dilediğiniz zaman hizmet alabiliyorsunuz. Bu konuda firmamıza ve ekiplerimize güvenebilirsiniz ve zaten incelemelerinizi yaptığınızda müşteri yorumlarının da benzer şeyleri dile getirdiğini kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Hasta Yatağı Bakımı Nasıl Yapılır?

Motorun yeterli seviyede çalışıp çalışmadığı kontrol edilebilir ancak bu bireysel olarak yapılacak bir müdahale ile ortaya çıkmaz ya da var olan sorun çözülemez. Alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte bu konuda sizlere kusursuz bir şekilde hizmet veriyor ve bunu da ücretsiz bir şekilde yerine getiriyoruz.

Hasta yatağı teknik servis ekiplerine ulaşarak yatak hakkında merak ettiğiniz soruları da sorabilirsiniz. Aynı zamanda doğru kullanım hakkında da bilgi aktarmaya devam ediyoruz. Sizler de çok iyi biliyorsunuz ki hasta yatakları, bakıma muhtaç hastalar için tasarlanmış olan ve özel olarak dizayn edilen yataklardan bir tanesidir.

Motorlu ve motorsuz olmak üzere iki ana kategoride karşımıza çıkan bu ürünleri sizler için satışa sunuyor ve aynı zamanda kiralama hizmeti de sağlıyoruz. Yeni dönemde geliştirilen ve daha işlevsel bir yapıya bürünen hasta yatakları için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Hasta Yatağı Ne İşe Yarar?

  • Bakımını evde yapmanız gereken hastalarınız ya da yatağa bağlı hastalarınız için daha ergonomik bir alan yaratmak adına dizayn edilen özel ürünlerden söz ediyoruz. Hasta yatakları ile birlikte konfor alanı arttırılıyor ve bunun yanı sıra hastalar gündelik ihtiyaçlarına da daha hızlı bir şekilde yanıt alabiliyorlar.
  • Hastanelerde ve bakım evlerinde kullanılan bu yatak modelleri, aynı zamanda evinizde de tercih edebileceğiniz işlevsel ürünlerden bir tanesidir. Hasta yatağı ile birlikte sizler de bakım ve tedavi sürecini daha konforlu ve daha sağlıklı bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Üstelik motorlu modellerde kullanım çok daha kolay bir hal alıyor ve tek bir tuş ile hem baş, hem ayak hem de gövde kısmını uygun pozisyona getirebiliyorsunuz.
  • Bu tür bir yatak modeline sahip iseniz ve bakım hizmeti almak istiyorsanız eğer sizler de hasta yatağı teknik servis ekibimiz ile irtibat kurabilir ve randevularınızı oluşturabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz, aynı zamanda yatak kullanımına dair sayısız bilgiyi de sizinle paylaşıyor ve soru işaretlerini kısa süre içerisinde ortadan kaldırıyor.

Hasta yataklarına dair merak ettiğiniz soruları ve yine teknik servisin ne demek olduğunu da bu yazıda bulacaksınız. Hasta yatakları, düzenli bakımları yapıldığı takdirde çok daha uzun bir kullanım ömrü yaratıyor ve bu da hem hasta hem de bakıcı için artı bir detay olarak karşımıza çıkıyor. Bakımını evinizde yapacağınız hastalarınız için sizler de bu yatak modellerini tercih edebilir ve daha sağlıklı bir tedavi süreci için adımlarınızı hemen şimdi atabilirsiniz. Yeni dönemde çok daha zengin bir model yelpazesi karşınıza çıkacak ve taleplerinize doğrudan yanıt alıyor olacaksınız.

 

Hasta yatağı teknik servis hizmetimiz açıktır. İstanbul için arızalı hasta yatağınız için bize ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 oy kullanıldı.)