Hasta Yatağı Kiralama Modelleri Fiyatları Seçenekleri

Hasta Yatağı Kiralama Modelleri Fiyatları Seçenekleri

Hasta yatağı kiralama fiyatları pek çok etken dolayısıyla sıklıkla araştırılan bir konu haline gelmiştir. Çeşitli hastalıklar dolayısıyla hastanedeki tedavisini tamamlayan ancak kalan tedavisine evde devam etmesi gereken hastaların kullanmaları gereken hasta yatakları kendilerine ait çeşitli özellikler ile üretilmekte ve satılmaktadır. Hastaların ihtiyaçlarına göre çeşitli donanım ve özelliklere sahip olan hasta yataklarının standart özellikleri bulunmakta ve bu özellikler kiralama fiyatları hakkında da belirleyici olmaktadır.

 

Hasta Yataklarının Belirleyici Özellikleri Nelerdir?

Hasta yatağı kiralama günümüzde çeşitli sebepler dolayısıyla hastanede tedavi gören ancak kalan tedavisine evde devam ettirmesi gereken kişilerin kullandıkları bir yatak olması sebebiyle sıklıkla araştırılan bir hizmet haline gelmiştir. Bu hizmet sayesinde hasta yatağı satın alınmadan kiralanabilir ve kullanılması gereken süre boyunca kullanıldıktan sonra kalabalık yapmasına gerek kalmadan geri gönderilebilir. Hastaların daha konforlu bir tedavi süreci gerçekleştirebilmelerini mümkün hale getiren bu yasakların en belirleyici özellikleri arasında başlıkları, yasal hastanın düşmemesini sağlayan oynayabilir yan korkuluklar, ayak pozisyonları için geliştirilmiş sistemler ve yatak başlığı için geliştirilmiş yastık konumuz sistemleri bulunmaktadır.

 

Hasta Yatağı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Hasta yatakları ya da hasta karyolaları çeşitli sebepler dolayısıyla hastalıklarını hastanede tedavi görerek atlatmaya çalışan kişilerin evlerde de kullanabilecekleri yataklar olarak ele alınabilir. Bu noktada hasta yataklarının hastanın konforunu ele alması gerektiğini ve meydana gelebilecek ağrıları önlemek adına özel olarak tasarlanmış olması gerektiğini göz ardı etmemek gerekir. Hastanın konforu için üretilmekte olan hasta yatakları tedavi sürecinde yardımcı olmakta ve ortopedik olarak anatomiye uygun bir biçimde tasarlanmaktadır.

 

  • Bunun yanı sıra farklı model ve özelliklerde üretilmekte olan hasta yatakları yaşlı ya da engelli gibi hareket kabiliyeti kısıtlı olan bireyler tarafından da yaygın olarak kullanılmakta ve kullanılmasıyla birlikte pek çok farklı avantaj sunmaktadır. Bunun yanı sıra hasta bakıcılar için de konforlu bir kullanım sunan ve herhangi bir problem yaşanmasını en aza indirgeyen bu yataklar oldukça uzun süredir kullanılmaktadır.

 

  • Tedavi sürecinde büyük bir önem arz eden bu yataklar konfor açısından da fayda sağlamakta ve böylelikle hem hasta hem de hasta bakıcı tedavi sürecinde çok daha konforlu şekilde atlatmayı mümkün hale getirmektedir.

 

  • Hasta yatağı kiralama ise belirli bir süre boyunca hasta yatağı kullanmasını gerektirecek bir hastalık ile karşı karşıya olan pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Çeşitli ameliyatlar, operasyonlar ya da hastanede tedavi görmenizi gerektirebilecek herhangi bir rahatsızlık sonrasında evde tedavinize devam ederken mutlaka kullanılması gereken hasta yatakları kiralandığı takdirde talep edildiği süre boyunca kullanılabilir ve ardından geri teslim edilebilir.

 

Bu noktada hasta yataklarının sürekli olarak kullanılmadığını dolayısıyla tamamen satın alınmasının mantıklı olmadığını dile getirmek yanlış olmayacaktır.

 

Hasta Yatağı Kiralama Hizmetinin Fiyatları Ne Kadardır?

Hasta yatağı kiralama fiyatlar pek çok etken dolayısıyla değişkenlik gösterebilir. Fiyatların değişmesini sağlayan etkenlerin başında hasta yataklarının modelleri ve kullanım alanları gelmektedir. Çeşitte hastalıkları ve anatomik bozukluklara uygun olarak üretilmekte olan hasta yataklarının kendilerine ait farklı özellikleri ve buna bağlı olarak kendilerine ait donanımları bulunmaktadır. Yatakları modelleri ve özellikleri fiyatları üzerinde değişiklik olmasına da neden olmaktadır.

 

Siz de herhangi bir sebep dolayısıyla hasta yatağı kiralamak istiyorsanız fiyatların 500 ila 1000 TL arasında değişkenlik gösterdiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Bunun yanı sıra 3 ve 4 motorlu hasta yatakları daha konforlu ve kullanım alanlarının daha geniş olmaları sebebiyle 1500 TL’ye kadar çıkabilen yatak modelleri olarak bilinmektedir. Dolayısıyla yatağın modeli, donanımı ve özellikleri fiyatların değişkenlik göstermesine neden olmakta ancak hasta yatağını satın almak yerine kiralamak ekonomik bir tercih olması sebebiyle pek çok hasta tarafından yaygın olarak tercih edilmektedir.

 

Hasta Yatağı Ne İşe Yarar?

Tedavisine evde devam edecek olan pek çok kişi hasta yatağını işe yarar konusunda merak duymakta ve internet üzerinden bu konu hakkında araştırma yapmaktadır. Hasta yatakları büyük ameliyatlar ya da operasyonların ardından tedavisine yatarak devam etmesi gereken, felçli kalan ya da özel rahatsızlıkları sebebiyle ayağa kalkması yasak olan hastalar için tasarlanan pek çok farklı fonksiyon ve donanıma sahip yataklar olarak bilinmektedir.

 

Uzun süren bir tedavinin ardından hastaneden eve çıkılması gerektiğinde hastalar belirli bir süre boyunca daha yatarak tedavi olmak isteyebilir ya da bu bir gereklilik haline gelebilir. Bu gibi durumlarda hasta yatakları hastanın en iyi şekilde bakılması ve tedavi sürecinin en konforlu şekilde gerçekleşmesi adına büyük bir fayda sağlamaktadır.

 

Hasta yataklarının en önemli avantajlarından biri diğeri ise hastaların sosyal hayattan kopmaları engellemek ve tek bir oda içerisinde yaşamalarına gerek kalmasını önlemektir.

Hasta yatağı kiralama hizmetinden yararlanarak taşınabilir hasta yataklarıyla birlikte hastanın daha farklı odalarda bulunmasını sağlayabilir böylelikle canının sıkılmasını önleyebilirsiniz.

 

Hastaların istek ve ihtiyaçlarına uygun modellerde üretilmekte olan hasta yatakları son teknoloji üretimler sayesinde tedavi sürecinde gerekli duyulan konforu ve böylelikle tedavi sürecinin çok daha verimli hale gelmesini sağlamaktadır. Pek çok etken dolayısıyla oldukça önemli bir kullanıma sahip olan hasta yatakları kiraladıkları taksitle talep edilen süre boyunca kullanılabilir ve tedavinin ardından bir iade edilebilir.

 

Hasta yatağı kiralama fiyatları ise yatakların modellerine ve donanımlarına göre değişkenlik gösterse de 500 ila 1.500 TL arasında değiştiğini dile getirmek yanlış olmayacaktır. Evinizin konforunda tedaviye mümkün hale getiren hasta yatakları fiziki ihtiyaçların giderilmesini sağlamakta ve tedaviyi daha konforlu hale getirmektedir. Pek çok hasta yatağı hastanın banyosunu, tuvaletini, yemek yemesini ve uyumasını gibi pek çok farklı işlevi aynı anda gerçekleştirilmesini sağlayan özelliklere sahiptir.

 

 

Oy verin