Havalı Yatak Çeşitleri

Günümüzde etkin bir kullanım alanı bulan hasta yatakları özellikle sağlık alanında oldukça fazla tercih edilmektedir. Hasta yatakları bağlamında bakıldığında piyasada fazlaca markayı görebilmek mümkündür. Yer alan bu markaların sadece birkaçı dışında geri kalan markalar maalesef ki sağlıklı bir iş çıkaramamaktadır. Hasta ve hasta yakınları için önemli bir husus olan hasta yataklarının konforlu ve sağlıklı olması, kullanıcıları kaliteli bir hizmet aramaya yöneltmiştir. Günümüzde hasta yatakları denildiğinde akıllara Marmara hasta yatakları gelmektedir. Müşteri memnuniyetini temel alan Marmara hasta yatakları ve hasta karyolası, sunmuş olduğu birtakım teknik özellik ve imkan ile oldukça popüler bir kullanım alanına sahiptir.

Marmara hasta yatağı ve karyolası alanında birçok çeşit barındırmaktadır. Özelliklerine göre kategorilere ayrılan hasta yatakları, siz değerli kullanıcıların kullanımına sunulmaktadır. Hasta yataklarından bir çeşit olan havalı hasta yatakları da günümüzde sıklık ile tercih edilmektedir. Havalı yatak çeşitleri teknolojik gelişmelere ve ilerlemelere bağlı olarak günden güne artmakta olup her türlü ihtiyacın karşılanması hedeflenmektedir. Marmara hasta yatakları ve karyolası bağlamında yer alan tüm çeşitleri ve seçenekleri internet sitesi aracılığı siz değerli kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. Havalı yatak çeşitleri ise şunlardır:

  • MARCARE SERİSİ MARMARA YOĞUN BAKIM HAVALI YATAK SİSTEMİ: Bu yatağın ayarlanabileceği sertliği ve yumuşaklığı özelliği ile yatağa ayarlanabilir pozisyon verebilme durumu önemli bir özelliğidir. Mikro gözenekler sayesinde hava alıp verimi sağlanmaktadır. Ayrıca yatak, su geçirmez ve tenefüs edebilir malzemeden yapılmış olup kolaylık ile yıkanabilmektedir.

  • MARCARE SERİSİ MARMARA POZİSYON VEREN HAVALI YATAK SİSTEMİ: Ayarlanabilir yatak sertliği, ayarlanabilir dönüş açıları ve ayarlanabilir dönüş çevrimi ile oldukça kullanışlı olan bu yatak, hava alabilir mikro gözenekleri ile de rahat bir nitelik kazanmaktadır. CPR hızlı hava boşaltma fonksiyonu, dalgalanma ve pozisyon verme fonksiyonu ve düşük basınç alarmı ile uzanış fonksiyonları ile de ön plana çıkmaktadır.

  • MARCARE SERİSİ MARMARA A+B BORU TİPİ HAVALI YATAK: Bu yatağın hava yastığı ve hava pompası iki mavi kanal ile birbirine bağlanmış olup havalı yatağın tek sayılı odaları grup A ve çift sayılı odaları ise grup B olarak isimlendirilmiştir. Bu harfler, hastanın hareketsine bağlı olarak yatak yarasını önlemek amacı ile sırayla şişmektedir. Ayrıca yatak yapısı itibari ile estetik ve sağlam olup yıkanma durumunda da kolaylık sağlamaktadır.

  • MARCARE SERİSİ MARMARA 3 KADEMELİ A+B+C HAVALI YATAK SİSTEMLERİ: Bu yatağın havalı yatak sistemi 3 adet modüler basınç odalarından oluşmaktadır. A+B+C basınç üniteleri sayesinde vücut kan dolaşımının düzenlenmesine katkıda bulunulur. Ayrıca yatak süper düşük sesli hava pompasına sahip olup hatırlatma fonksiyonu ile de yatak yaraları önlenmeye çalışılır. Diğer havalı yataklarda olduğu gibi bu yatak da su geçirmez özellikte olup hava almayı sağlayan mikro gözeneklerden oluşmaktadır. Bu sayede yıkaması da kolaydır.

  • BAKLAVA TİP KLASİK HAVALI YATAK SİSTEMİ: Bu havalı yatak yaklaşık olarak 8 watt gücünde olup 1 kg ağırlığında olmaktadır. 2 yıl garanti kapsamında olan bu ürün, tek olarak satılmamakta olup hasta karyolası alındığı takdirde verilmektedir.

Yukarıda yer alan havalı yatak çeşitleri siz değerli kullanıcılar için hazırlanmıştır. Hastalık durumunuza ve kullanım alanınızdaki kolaylığa göre gönül rahatlığı ile seçebileceğiniz bu yatakları sadece birkaç adımda edinebilirsiniz. Bu bağlamda yapmanız gereken tek şey, kullanım alanınıza en uygun olan havalı yatağı belirlemek olacaktır. Kapınıza kadar gelecek olan havalı yatak ile konforlu bir süreç geçirebilirsiniz.

Oy verin