Havalı Yatak Modelleri

Havalı Yatak Modelleri

Hasta yatakları kategorisinde yine en çok tercih edilen ve kurulum kolaylığının yanı sıra muhafaza edilmesi de daha kolay olan ürünlerden bir tanesi ile karşınızdayız. Havalı yatak modelleri zengin bir ürün yelpazesini de beraberinde getiriyor ve dilerseniz bu konu hakkında alt başlıklar ile birlikte daha detaylı bir bilgi aktarmış olalım.

Baklava Tipi Havalı Yatak

Hava kanalları, baklava desenini andırdığı için baklava tipi havalı yatak olarak biliniyor ve piyasada da yine bu isim ile yer aldığını belirtmekte fayda var. Hava kanallarından havanın aktarımı daha kolay ve bu sayede hastanın yatış pozisyonuna göre şekil alması da kolaylaşıyor.

Baklava tipi havalı yatak modellerine sizler de galeri üzerinden göz atabilir ve dilerseniz siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Yatağa mahkum hastalarda en önemli sorunlardan bir tanesi yatak yarası dediğimiz yara oluşumudur.

Uzunca bir süre yatak üzerinde vakit geçirmek, bu tür sorunları da beraberinde getiriyor. Baklava tipi yatakların en önemli özelliği ise yatak yarası riskini en aza indirgiyor olmasıdır. İşte bu da ürünü bir adım öne taşıyan ve tercih edilir hale getiren özelliklerden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Boru Tipi Havalı Yatak

Hava kanallarının dikine uzanmış boruları andırıyor olması nedeniyle boru tipi havalı yatak ismi ile piyasadaki yerini alıyor. Baklava tipi havalı yatak ile benzer bir oluşum ve işleyiş de aynıdır. Hava kanallarının daha geniş ve uzun olması, hava akımının daha kolay seyretmesini ve ilerlemesini sağlıyor.

Boru tipi havalı yatak modellerini sizler de sitemizde bulabilir ve incelemelerinizi çok daha detaylı bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Bu modellerin en önemli artılarından bir tanesi, hastanın pozisyonuna göre şekil alıyor olmasıdır. Pozisyon değişikliğine göre yatak şekil alıyor ve yatak yarası dediğimiz risk durumu da en aza indirgenmiş oluyor.

Pozisyon Veren Havalı Yatak

Hastalar, günün büyük bir kısmını yataklarında geçiriyor ve bu durum bir süre sonra yatak yarasına sebebiyet veriyor. Havalı yataklar bu konuda gerçekten özel ürünler ve hastanın yatış pozisyonuna göre şekil aldığı için daha konforlu ve daha ergonomik bir yapı karşımıza çıkıyor. Pozisyon veren havalı yatak modellerini incelerseniz eğer ne demek istediğimizi çok daha iyi anlıyor olacaksınız.

Bu kategoride yer alan en popüler ürünlerden biri ve zaten detaylı bir inceleme yaparsanız bu gerçeği sizler de fark ediyor olacaksınız. Hastaların taleplerine ve aynı zamanda bakım yapan kişilerin taleplerine de yanıt veren özel bir ürün. Fiyatları ise gayet uygun ve daha ekonomik bir tercih yapmak isterseniz eğer sizler de bu modellere göz atabilirsiniz.

Pozisyon veren havalı yatak ile birlikte hastalar gündelik hayatlarının büyük bir kısmını bu ürün üzerinde geçirebilir. Ayrıca yapılacak eklemeler ile birlikte tuvalet ve banyo ihtiyacını da yine yataktan kalkmadan yerine getirebiliyorlar. Her detay, hastalar düşünülerek yapılıyor ve uygulanıyor. Bu arada daha yumuşak bir yüzeye sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor. Hiçbir şekilde vücut yapısına ya da deriye zarar vermiyor.

Yatağa mahkum hastaların bakımını daha profesyonel ve daha kolay bir şekilde yerine getirmek adına sizler de tercihlerinizi bu modelden yana yapabilirsiniz. Pozisyon veren havalı yatak modelleri zengin bir yelpazeyi de karşınıza çıkartıyor olacaktır. Sizler de hastalarınızın ihtiyacına uygun ürünler için personel kadromuz ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi de doğrudan iletebilirsiniz.

https://www.marmaramedikal.com/

5/5 - (1 oy kullanıldı.)