Şişme Hasta Yatağı Fiyatları

Sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeler hasta bakımının daha konforlu ve etkili hale gelmesine olanak tanımaktadır. Yaşanan gelişmelerden biri de şişme hasta yataklarıdır. Şişme hasta yatakları, hastaların rahat bir konfor seviyesinde yatmalarını ve bakımlarını alabilmelerini sağlamaktadır.

Aynı zamanda, sağlık profesyonellerine hastaları daha iyi bir şekilde yönetme ve bakma imkanı sunmaktadır. Ancak şişme hasta yatağı fiyatları konusu özellikle bir şişme hasta yatağı kiralama ya da satın alma hizmeti almak isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir.

Şişme hasta yatakları, özel olarak tasarlanmış ve genellikle PVC veya benzeri malzemelerden üretilmiş yataklardır. Bir pompa yardımıyla şişirilmekte ve hastanın ihtiyacına göre sertlik ayarlanabilmektedir. Yatak üzerindeki hava dolu bölgeler hastanın vücut ağırlığını eşit bir şekilde dağıtmaktadır.

Marmara Medikal, hasta yatağı kiralama hizmeti sunan güvenilir bir firma olarak müşterilerinin piyasadaki en kaliteli, konforlu, dayanıklı ve fonksiyonel şişme hasta yatağı seçeneklerini uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Özellikle hasta yatağı satın almak istemeyen veya yalnızca belirli bir süre için hasta yatağına ihtiyaç duyan kişi ve kurumlar, çok daha uygun maliyetlerle haftalık ve aylık kiralama seçeneklerinden yararlanabilmektedir.

Kişiler site üzerinden dilediği yatağı tercih ederek firma ile iletişime geçip kiralamak istediği yatak ve kira süresine göre özel olarak sunulacak uygun fiyatlı bir teklifle şişme hasta yatağı kiralayabilmektedir.

Fiyat araştırması yapmak ve ihtiyaçlarına uygun bir modeli bulmak hastaların ve bakıcıların yaşam kalitesini artırabilmekte ve uzun vadede sağlık sorunlarını önleyebilmektedir.

Sisme Hasta Yatagi Fiyatlari

 

Medikal Havalı Yatak Fiyatları

Medikal havalı yatak fiyatları birkaç faktöre bağlı olarak değişebilmektedir. Birbirinden farklı fonksiyonlarda ve özelliklerde oldukça farklı havalı yatak seçeneği bulunduğu için fiyatlar oldukça değişken olabilmektedir.

Ancak özellikle havalı hasta yatağı fiyatları konusunda bu fiyatları etkileyen ana faktörler arasında şunlar yer almaktadır.

 • Kaliteli malzemelerden üretilen şişme yatak modelleri genellikle daha pahalıdır. Uzun ömürlü ve dayanıklı olanlar uzun vadede daha iyi bir yatırım olabilmekte ve fiyatını karşılamaktadır.
 • Yatağın boyutu fiyatı etkileyen bir diğer faktördür. Daha büyük boyutlarda yataklar genellikle daha pahalı olmaktadır.
 • Havalı hasta yataklarının pozisyon değiştirme, masaj özellikleri veya hava basıncı ayarı gibi ekstra özelliklere sahip olması ve sahip olduğu tüm özellikler ve detaylar da fiyatı etkilemektedir.
 • Tanınmış ve kalitesini, güvenilirliğini, konforunu kanıtlamış bir markanın ürünleri genellikle daha pahalıdır. Ancak kalite ve güvenilirlik konusunda daha fazla güvence sunmaktadır.
 • Farklı satıcılar veya kiralayıcılar aynı yatak modelini farklı fiyatlara satabilmektedir. Farklı satıcılar için piyasa değerlendirmesi yapmak önemlidir.

Şişme hasta yatağı fiyatlarını etkileyen tüm bu hususlar konusunda Marmara Medikal, müşterilerinin bütçesini zorlamadan en iyi yatakları kiralayabilmesini veya satın alabilmesini sağlamaktadır. Piyasadaki en uygun fiyatlı firmalardan biri olarak dikkat çekmektedir.

İstanbul ve Ankara’da hizmet veren bu firma, sunduğu kaliteli ve müşteri odaklı hizmet sayesinde de beğeni toplamaktadır.

Şişme hasta yatağı fiyatları 2023 itibari ile klasik havalı yatak 1500 TL – Boru tipi şişme hasta yatağı 3000 TL – 15000 TL arasındadır.

En İyi Havalı Yatak

En iyi havalı yatak seçimi kişisel tercihlere, ihtiyaçlara ve bütçeye bağlı olarak değişebilmektedir. Ancak piyasada öne çıkan bazı iyi havalı yatak modelleri bulunmaktadır. Firmanın sunduğu birbirinden kaliteli, konforlu ve sağlan havalı yatak modelleri ise şöyledir.

 • Marcare Serisi Marmara 3 Kademeli A+B+C Havalı Yatak Sistemleri
 • Marcare Serisi Marmara A+B Boru Tipi Havalı Yatak
 • Marcare Serisi Marmara Pozisyon Veren Havalı Yatak Sistemi
 • Marcare Serisi Marmara Yoğun Bakım Havalı Yatak Sistemi
 • Baklava Tip Klasik Havalı Yatak Sistemi
 • Marcare Serisi Marmara 3 Kademeli A+B+C Havalı Yatak Sistemleri
 • Marcare Serisi Marmara A+B Boru Tipi Havalı Yatak
 • Marcare Serisi Marmara Pozisyon Veren Havalı Yatak Sistemi
 • Marcare Serisi Marmara Yoğun Bakım Havalı Yatak Sistemi
5/5 - (1 oy kullanıldı.)