HASTA YATAĞI KİRALAMA - MARMARA ÜÇ MOTOR SİSTEMLİ ASANSÖRLÜ FULL ABS
kiralik-marcare-serisi-uc-motorlu466

STOKTA MEVCUT

HASTA YATAĞI KİRALAMA – MARMARA ÜÇ MOTOR SİSTEMLİ ASANSÖRLÜ FULL ABS

Stok Kodu:C-115

Hasta Yatağı Kiralama – Marcare Serisi Marmara Üç Motor Sistemli Asansörlü Full ABS

Kiralık Marcare Serisi Marmara Medikal, 300 kg taşıma kapasiteli hasta karyolası modelidir. Bu model, ABS başlık ve ABS korkuluklarla donatılmıştır ve İstanbul ve Ankara’da hastalarımızın en çok tercih ettiği hasta karyolası modelidir. Başlıklar ve yan korkuluklar, antibakteriyel özellikli ABS malzemesinden üretilmiştir ve hastanelerin en çok tercih ettiği hasta karyolası modelidir. Tüm hastanelerde ABS malzemeden üretilen hasta karyolaları kullanılmaktadır.

Üç motor sistemine sahip olan bu hasta karyolasında baş, ayak ucu ve yükseklik ayarı el kumandası ile kontrol edilebilir. Hastaya istenilen açıyı rahatça verebilir ve yan 4 parça ABS korkulukları aynı zamanda hava amortisörlüdür. Karyolanın baş ve ayak ucunda serum takma aparat yerleri bulunmaktadır. Asansör özelliği sayesinde hasta karyolasını istenilen yüksekliğe çıkartarak rahat bir bakım sağlayabilirsiniz.

Sipariş üretim seri no: Marcare C-115ABS. Peki, ABS plastik madde nedir? Akrilonitril bütadien stiren veya kısaca ABS, kalıp yoluyla üretilen ürünlerde yaygın olarak kullanılan hafif ve sert bir polimerdir. Hasta karyolası başlıkları, hasta karyolası yan korkulukları, borular, otomotiv parçaları, koruyucu kasklar ve oyuncaklar gibi birçok kullanım alanı vardır. ABS, stiren plastiğe parlaklık ve iyi yüzey verirken, bütadien de kauçuk özelliklerini düşük sıcaklıkta esnek olabilme özelliği sağlar. ABS malzeme -25°C ile 60°C arasında kullanılabilir.

Marmara Medikal hasta karyolası, 1. sınıf fırın boyayla kaplanmaktadır. Elektrostatik toz boyama, solvent içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Toz boya, malzemenin yüzeyine tam olarak yapışabilmesi için malzemenin de çok iyi bir şekilde topraklanmasını gerektirir. Elektrostatik toz boyama teknolojisinin ekonomik avantajlarından biri de boya geri kazanım sisteminin kullanılabilmesidir. Bu yöntemle çok dayanıklı, ekonomik, çevre dostu ve geniş renk yelpazeli parlak bir yüzey kaplaması elde edilir.

Hasta yatağı kiralama işlemi nasıl gerçekleşiyor? Hasta karyolası modelini kiralama kararı verdiğinizde ürün aynı gün içinde ücretsiz olarak size kurulumu yapılır. Hasta karyolası kurulumları İstanbul ve Ankara için aynı gün 3 saat içinde gerçekleştirilir ve ücretsizdir. Hasta karyolası setinin içinde hasta karyolası, hasta karyolasının ortopedik yatağı, yatak koruyucu (alez) ve serum askısı fiyatlara dahildir ve setin içinde ücretsiz olarak gelir. Kiralamalar aylık hesaplanır ve ücret kurulumdan sonra peşin veya kredi kartı olarak ödenir.

Sorularınız için İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası şubelerimize gelerek veya müşteri temsilcilerimize telefon açarak bilgi alabilirsiniz. Acil şifalar dileriz. Marmara Medikal olarak sizlere çözüm üretmekten mutluluk duyarız.

4/5 - (35 oy kullanıldı.)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Bir değerlendirme yazın
Bir değerlendirme yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün sepetinize eklendi
Whatsapp ile İletişime Geç