KİRALIK MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ ABS TİPİ HASTA KARYOLASI
kiralik-marcare-serisi466

STOKTA MEVCUT

KİRALIK MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ ABS TİPİ HASTA KARYOLASI

Stok Kodu:C-114

KİRALIK MARCARE SERİSİ MARMARA ÇİFT MOTOR SİSTEMLİ ABS TİPİ HASTA KARYOLASI

Kiralık Marcare serisi marmara medikal çift motor sistemli ABS korkuluklu hasta karyolası modelidir.Bu hasta karyolası modelinde kiralama hizmetimiz vardır.
ABS BAŞLIKLI VE ABS KORKULUKLU HASTA KARYOLASI MODELİMİZ.İSTANBUL VE ANKARADA EN ÇOK HASTALARIMIZIN TERCİH ETTİĞİ HASTA KARYOLASI MODELİDİR.BU HASTA KARYOLASI MODELİNİN BAŞLIKLAR VE YAN KORKULUKLARI ABS ANTİ-BAKTERİYEL MALZEMEDEN ÜRETİLMİŞTİR.HASTANELERİN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ HASTA KARYOLASI MODELİDİR.TÜM HASTANELERDE ABS MALZEMEDEN ÜRETİLEN HASTA KARYOLALARI KULLANILMAKTADIR.ÇİFT MOTOR SİSTEMİNE SAHİP OLUP BAŞ VE AYAK UCU EL KUMANDALI HASTA KARYOLASI İLE ÇALIŞIR.HASTAYA İSTENİLEN AÇIYI RAHATÇA VEREBİLİRSİNİZ.YAN 4 PARÇA ABS KORKULUKLARI AYNI ZAMANDA HAVA AMORTİSÖRLÜDÜR.KARYOLA BAŞ VE AYAK UCUNCA SERUM TAKMA APARAT YERLERİ VARDIR.HASTA KARYOLASI MÜŞTERİLERİNİN HASTA KARYOLASI KİRALAMADADA EN ÇOK TERCİH ETTİKLERİ MODELDİR.
ABS PLASTİK MADDE NEDİR?
Akrilonitril bütadien stiren veya kısaltılmış ismi ile ABS, kalıp yolu ile üretilen ürünlerde çok yaygın olarak kullanılan hafif ve sert bir polimerdir. Hasta karyolası başlıkları, hasta karyolası yan korkulukları, Borular, otomotiv parçaları, koruyucu kasklar ve oyuncaklar (örneğin: Lego) kullanım alanlarında birkaçıdır.
Komşu zincirlerden nitril grupları, kutupsal olarak diğer zincirleri çekip bağlayarak, saf polistirenden daha dayanıklı olan, ABS oluşturular. Stiren plastiğe parlaklık ve iyi yüzey verir. Bütadien, kauçuk özelliklerini, düşük sıcaklıkta esnek olabilmeyi sağlar. ABS, -25 °C ve 60 °C arasında kullanılabilir.
1 kg ABS üretimi için, hammadde olarak 2 kg petrol ve enerjiye ihtiyaç vardır.
SİPARİŞ ÜRETİM SERİ NO: MARCARE: C-114
1. SINIF FIRIN BOYA: Marmara Medikal Hasta Karyolası Elektrostatik Toz Boyama Elektrostatik toz boyama solvent içermeyen bir yüzey kaplama metodudur. Kaplayıcı malzeme, son kat boya tabakasını oluşturan çok ince toz boya partikülleridir.
Toz boya, boya kabininde özel boya tabancaları vasıtasıyla atılır. Tabancadan geçerken elektrostatik yüklenen toz boya partikülleri kabin içinde boyanacak malzemeye yapışır ve kaplama işlemi gerçekleşmiş olur. Toz boyanın malzeme yüzeyine tam olarak yapışabilmesi için malzemenin de çok iyi bir şekilde topraklanması gerekir. Fazla atılan boya, kabinde bulunan boya geri kazanım sistemi sayesinde toplanır ve tekrar kullanıma sokulur. Boya geri kazanım sistemi elektrostatik toz boyama teknolojisinin en büyük ekonomik avantajlarından biridir. Malzeme toz boya ile kaplandıktan sonra pişirme fırınına girer. 200ºC olan fırın ısısı toz boyanın erimesini ve malzeme üzerine yapışmasını sağlar. Sonuçta çok dayanıklı, ekonomik, çevre dostu, geniş renk yelpazeli ve parlak bir yüzey kaplaması elde edilir.
Solvent içermemesi, yüzey kalitesi, dayanıklılığı, boya geri kazanım sistemi, ekonomikliği ve çevre duyarlılığı elektrostatik toz boyamayı geleneksel boyama işlemlerine göre daha çekici bir alternatif yapmaktadır.
HASTA KARYOLASI KİRALAMA İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞİYOR?
HASTA KARYOLASINI MODELİNİ KİRALAMAYA KARAR VERDİĞİNİZDE ÜRÜNÜN AYNI GÜN İÇİNDE ÜCRETSİZ OLARAK
SİZE KURULUMU YAPILIR.HASTA KARYOLASI KURULUMLARI İSTANBUL VE ANKARA İÇİN AYNI GÜN 3 SAAT İÇİNDE
GERÇEKLEŞTİRİLİR VE ÜCRETSİZDİR.HASTA KARYOLASI SETİNİN İÇİNDE HASTA KARYOLASI, HASTA KARYOLASININ ORTOPEDİK YATAĞI
YATAK KORUYUCU(ALEZ) VE SERUM ASKISI FİYATLARA DAHİLDİR VE SETİN İÇİNDE ÜCRETSİZ OLARAK GELİR
.KİRALAMALAR AYLIK
HESAPLANIR, ÜCRET KURULUMDAN SONRA PEŞİN VEYA KREDİ KARTI OLARAK ÖDENİR.
SORULARINIZ İÇİN İSTANBUL ANADOLU VE AVRUPA YAKASI ŞUBELERİMİZE GELEREK VEYA MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZE TELEFON AÇARAK BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.
ACİL ŞİFALAR DİLERİZ
MARMARA MEDİKAL OLARAK SİZLERE ÇÖZÜM ÜRETMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.
5/5 - (5 oy kullanıldı.)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Bir değerlendirme yazın
Bir değerlendirme yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ürün sepetinize eklendi
Whatsapp ile İletişime Geç